2733
2734

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4635480/بفرمایید-نذری

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به نظرم برای جوش دارو نخور... اگر دارو میخوای استفاده کنی بصورت پماد موضعی باشه

چرا؟من جوشام ریز زیرپوستیه ممکنه قرص بخورم بعد قطع کنم یدفعه نسبت به قبل بدتر بشه؟بعد من کرم استفاده کردم تا حالا ولی به پوستم نمیخوره میسوزه بدترمیشه

چرا؟من جوشام ریز زیرپوستیه ممکنه قرص بخورم بعد قطع کنم یدفعه نسبت به قبل بدتر بشه؟بعد من کرم استفاده ...

چون عوارض استفاده از اون دارو ها اونقدر زیاد هست که ارزششو نداره... همین دارو که میگی پمادش هم هست

2738
نه.برادرشوهرم برای پوستش مصرف میکنه لک داشت دیگه نمیدونم لک برای چی بود بهد تحقیق کردم این دارو برای ...

من هم داکسی سایکلین خوردم هم تتراسایکلین، کلا تا یه مدت بعد از این که می خوری جوشات از بین می ره بعد بر می گرده، ممکنه واریس بگیری البته اگه زمینه ش رو تو خانواده داشته باشی و اینکه باکتری های مفید روده رو هم از بین می برن جذب ویتامین کلسیم میاد پایین، من دیگه دارو نخوردم و از اریترومایسین 4 درصد موضعی استفاده کردم یه مدت بعدش هم دیگه نمی دونم از سن بود یا چی به لطف خدا دیگه جوش نمی زنم. 

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) سه صلوات بفرستید. 
یعنی پماد آزیترو بزنیم برای جوش تاثیر داره

نگفتم پماد گفتم محلول و نگفتم آزیترومایسین گفتم اریترومایسین، برا من پزشک پوست نوشت همینطوری هم می دن داروخونه ها، البته درصداش مختلفه 1درصد، 2درصد، 4 درصد رو من دیدم اگه پوستت می سوزه درصد پایین تر بزن

صورتت فقط جوش می زنه یا پوسته پوسته هم میشه؟ موهات نازک نیست؟ اگه اینا رو هم داری شاید بیوتین بدنت کم باشه اگر خواستی یه ورق بیوتین بخور ببین جوشات از بین نمی ره؟ چون من بیوتین هم خوردم الان یادم افتاد

2706