2410
2553
عنوان

داروهای مریضای کرونایی چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 95 پست
ن باید بره تست بده و اگ مثبت بشه دکتر نمیخاد بره زنگ میزنن تنهادرصورتی میتونی بری ک تنگی نفس شدید ...

میگه سینم سنگین شده  

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره حتما مادرت ببر یه اسکن ریه بگیر ازش  ما دیر بردیمش فکر می کردیم یه الرژی ساده هست

پیش چه متخصصی؟

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
2720
نه من نیستم بابام الان تو آی سی یوه. رئیس بیمارستان از آشنایان دوره. خودش این آمپولو که هیچ جا پیدا ...

متاسفم عزیزم ناراحت شدم واقعا من سرشته ندارم اما صبح دکتره میگف یه امپول هس اسمشو نگف گف همراه بیمارا میگرن و خیلیم گرونه و خواهش میکنن اینو واسه مریضشون استفاده کنیم اما این امپولا جدا از اینکه گرون هس هیچ سودی نداره و امکان داره موجب بدتر شدن بیمار شه مراقب باش و اینکه اشالله حالش زود خوب بشه 

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....
خب تادیر نشده برین من هم تنگی نفس داشتم هم سینم سنگین بود اماخوب شدم

باشه ممنون به خدا از صبح تاحالا تمام بدنم از استرس میلرزه

2714
متاسفم عزیزم ناراحت شدم واقعا من سرشته ندارم اما صبح دکتره میگف یه امپول هس اسمشو نگف گف همراه بیمار ...

امروز زنگ زدیم گفتن حالش فرقی نکرده ولی وقتی یه امیدی هم باشه شما استفاده میکنی

من اوايل اسفند گرفتم و اواسط فروردين خوب شدم. سرفه هم اواخر خرداد خوب شد. كامل خوب شدم. همه علا ...

من چند روزه بی اشتهام و بعضی وقتا حالت تهوع خفیف میگیرم، روزی هم چند تا عطسه میکنم، گاهی هم سرفه، ولی تب ندارم. به نظر شما منم کرونا دارم؟😐

2706