2733
2734
عنوان

روابط دختر و پسر..

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 79 پست
ببخشید استارتر عزیزم ببخشید دوستان تو همه تاپیکا میذارم  دلم به دعاهای شما گرمه میشه ازته دلتو ...

عزیزم من چند بار پیامتون رو دیدم و صلوات فرستادم

چشم بازم میفرستم 

میشه بپرسم مشکل پدرتون چیه

اگه دوست نداشتی جواب نده

اللهم صل علی فاطمه وابیها وامها وبعلها وبنیها  وسرالمستودع فیها بعددما احاط بهی علمک
🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
چقد امروز این تاپیک و زدید

واقعا ولشون کن بشین درستو بخون 

این چیزا واسه من و شما درس و مشق و نون و کالباس و نسکافه وپیتزا و ... نمیشه 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اوووووو ☹ هر بار میام سایت دغدغه ی ملت همیناست معلومه همتون پولدارینا😊

😂😂😂😂😂😂😂حوصلت سررفت بیا تاپیکای مسخره منو بخون عشق خوشگلم😂😂😂

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝
2738
والا دیشب داشتم فیلم طلا رو میدیم چه راحت نشون میداد دوست دختره باردار شده ..

یا حضرت پشم راس میگی

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

رابطه جنسی رو شماها گنده ش کردین.

یک مساله ی عادی و پیش و پا افتاده ست.

جوری که شما داری حرف میزنی ، داری میگی که کلِ این دنیا و روابط و مسائل ختم میشن به رابطه ی جنسی.

نه عزیزم این طور نیست.

این یه قسمت خیلی کوچیک از زندگیه و باید بهش پاسخ داده بشه.

وقتی قبح گناه تو جامعه بریزه به هر دلیلی این اتفاق میفته والا دوست پسر داشتن هم گناهه که انقدر راحت و با افتخار میان میگن دوست پسر دارن 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

خب رابطه ج ن س ی دارن ک دارن 

برا منو شما ک ندارن بیایم راجع به کاراشون نظر بدیم 🙄

دنیا دو روزه باو بزا راحت باشند😂💪

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
2706