2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

در مرحله نامزدی باید آدمها رو شناخت اگه ایشون انقدر استقلال شخصیتی نداره بهتره دقیق تر به انتخابت فکر کنی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

از طرف من بهش بگو متاسفم ....بگو اگه مثل سیروس گرجستانی فردا صبح بابات بمیره پولت سهم الارث خواهر و برادرات میشه....😠😠😠😠😇😇😇😕😕😕

هان مشو نومید،چون واقف نه ای  از سر غیب                    باشد اندر پرده بازیهای پنهان غم مخور.                             درست میشه، اگرم نشد دنیاست ارزش ناراحتی نداره،بیخیال،😊😇

تو هم میگفتی منو تو ام نداشت

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
بهش میگم ناراحت میشه میگه دنبال چی تو البته خریدنی تازه محرم شده بودیم به ماه بود بعد خریدنش به من گ ...

بعضیا از ترس مهریه اینکارو کرده..شوهر دوستم از قبل عقد همههههه چییییزشو زد به نام مادرش بعد عقد کرد😐😐 تازه باهمم دوست بودن حتی ماشین زیر پاشو از قبلم گفته بود با مهریه مشکل دارم

Life is too short to not enjoy
میگه همه میدونن دیگه اونجا بره منه

مثل بابای من میشه. اخر اون خونه ارث میرسه به بقیه 

همه هم میدونستن اون خونه واسه بابای منه

این هشدارم بهت میدم از این دست کارا زیاد ازش خواهی دید. و خانواده شوهرت کلا با جیب شوهرت زندگی میکنن

میگه همه میدونن دیگه اونجا بره منه

اتفاقا اشتباه جدیدا خواهر برادر از دزدم بدترن شدن اگر اتفاقی برا پدرشوهرت افتاد دادگاه برن شکایت کنند میدنش به اونا چون جز ارث حساب میشه

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706