2726
عنوان

مادرو شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 37 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس بهش تدکر بده به این فکر کن شوهرت تا ی جایی تحمل میکنه تو باشی تو روت از خانوادت بگن، نزارن بچت ...

همش تیکه کنایه میندازه بچه ی ذره دماغش باد میکنه مثلا بضی وقتا زود میگ به شوهرت رفته جلو خودشا

به مادرت محترمانه بگو با کارات داری همسرمو ناراحت میکنی بگو من میدونم من و بچه رو خیلی دوست داری ولی اونم بابای بچست نمی تونه که بغلش نکنه بگو من شوهرمو دوست دارم خوشحال میشم شما بخاطر دل منم که شده باهاش مهربونتر باشی 

2728
با مامانت صحبت کن  منطقی جوری که ناراحت نشه و دلش نشکنه چون به هرحال مادر مادره..بپرس دلیلش چیه ...

پرسیدم توقع داره ک چون مثلا برای ما زحمت میکشه همسرم کلا بپرستتش و مادرشو ول کنه برعکس همسرمنم میگ هیچ کار نکنه و منتم نکنه و مادرشو خیلی تحویل میگیره مامانمم بدش میاد چرا اونکه هیچکاری براتون نمیکنه رو تحویل میگیره

همش تیکه کنایه میندازه بچه ی ذره دماغش باد میکنه مثلا بضی وقتا زود میگ به شوهرت رفته جلو خودشا

همین بهش تذکر بده بگو اگه مادر شوهرم چنین حرفی به من میزد خیلی ناراحت میشدم الان شوهرمو درک میکنم چی میکشه بعد یکم برو‌تو فکر شاید به رفتارش بیشتر دقت کرد 

ببین مادر احنرامش واجبه ولی زندگیت خراب نکن

دو ماه فقط دوماه روابط کم کن نمیگم نرو برو کم برو،،بخدا خودش درست میشه 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

مثه مامام منه

مامانم خیلی مهربونه ها و خیلی خوش برخورد و شاد ولی اخلاق بدی داره اونم کینه ای بودنه

از دوران عقدمون و مشکلاتی که خواه ناخواه پیش اومد کینه خانواده شوهرمو داره آدم فرضشون نمیکنه. ازون طرفم خانواده شوهرم ازونان که خیلی احترام براشون مهمه خیر سرشون‌‌‌‌...توقع اارن خانوده من رو تخم‌چشماشون بذارن...

خلاصه نگم برات که از روز اول زایمانم من دردسر کشیدم و کار به دعوا کشید و قهر و .‌‌‌‌...مقصر اصلی خانواده بیشعور شوهر من بودا ولی مامان منم مراعات نکرد

این شد که الان ۱۰ ماهه بین مامانم و شوهرم یه سلام علیک سرد و آبکی هست

زجرشم مال منه

دنیا فدای لبخندهای دخترم...
پرسیدم توقع داره ک چون مثلا برای ما زحمت میکشه همسرم کلا بپرستتش و مادرشو ول کنه برعکس همسرمنم میگ ه ...

ای بابا به مقدار توقعش بالاس مادرتون اخه مگه میشه دوستش نداشته باشه مادرشه..ولی خب شما هم که میبینی یه مقدار مادرت حساسه با همسرت صحبت کن یه مقدار بهش احترام بزاره محبت کنه براش کادوهای کوچیک بخرین گل بخرین خوشحالش کنین..همسرتون یه مدت بخاطر شما انجام بده تا حساسیت مادرتون بخوابه

ببريدشون روانكاو و يا مشاور احساس ميكنم ايشون افسردگي دارن و نتيجه رو در اين قالب بروز ميدن بي اختي ...

البته اگه بره اگه هم نرفت خودت برو‌ یا به مشاور های بهزیستی زنگ بزن اونا بهتر می تونن راهنمایت کنن اگه اینجوری پیش بره مردی که عاشقته رو از دست میدی 

2706