2737
2734

من منطقه ۳.... ۱۱ هزار تجربی نظام قدیم 

۲۸۰۰ حکم دریافتی ۱۶۰۰

پسرا ولی رتبه بالاتر هم مبگیرن نسبت ب شهرته مثلا اگ اون شهر۵ هزار دختر بگیره تا ۷ هزارم پسر میگیره کلا پسرا رو رتبه بیشتر میگیرن من ۳۵ هزار تج پسر دیدم 

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من منطقه ۳.... ۱۱ هزار تجربی نظام قدیم  ۲۸۰۰ حکم دریافتی ۱۶۰۰ پسرا ولی رتبه بالاتر هم مبگیرن ...

شما از خوابگاه و غذای دانشگاه هم استفاده میکنین؟ 

شما میدوینن که از کمیته امدادی ها هم 45 درصد کسر میکنن؟ 

2728
شما از خوابگاه و غذای دانشگاه هم استفاده میکنین؟  شما میدوینن که از کمیته امدادی ها هم 45 درصد ...

بله من خوابگاهیم و ۴۵ درصد کسر میکنن ... والا ن نمیدونم 

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        

برادرم دانشجو معلم

۲۸۰۰ حکمش 

۴۵ درصد برای خوابگاه و اموزش کم میشه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2738

من منطقه یک رتبه ٩٣٧

از حقوقم هم ٢۵ درصد کم میکنه دانشگاه 

صندوق بازنشستگی و بیمه عمر و اینا هم هست که یک مقدار اونا کم میکنن، صندوق بازنشستگی دویست و خورده کم میکنه 

از همه هم کم میکنن ربطی به کمیته امداد و.. نداره هممممه در برابر قانون برابر ان😫😫😫🥴🥴🥴🥴😂😂😂

2706