2737
2734

اخه میدونید من هر سال  تابستون ها بعد از امتحانا حتی یک روزم بیکار نبودم هزار تا کلاس میرفتم اما امسال کلاسای ورزشی رو که نمیتونم برم مثل یوگا و زومبا لاقل کلاس هنری مثل نقاشی یا طراحی برم به نظرتون خطرناکه؟؟ اخه واقعا حوصلم سر میره تو خونه😐

اینم بگم که مه بابا و مامانم کاملا مخالفن البته😂 ولی حالا شاید راضی شدن نمیدونم  

آسمان فرصت پرواز بلند است ولی...! ...   قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

داشتم رد میشدم گفتم بیام یه سلامی بهت بکنم و برم عشق منی آدری روح منی آدری😁✊

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝
داشتم رد میشدم گفتم بیام یه سلامی بهت بکنم و برم عشق منی آدری روح منی آدری😁✊

آی عزیزممم قربووونتتت    🌹🌹💞💞 

تو نیز عشق ما هستی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آی عزیزممم قربووونتتت     🌹🌹💞💞  تو نیز عشق ما هستی    

فیداااات خانووووم 😄😄😄👋

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝
2728
من دارم دوره ی مجازی میزارم ولی کامل نشده هنوز💛💙💜💚 اگ دوس داستی بعدا خبرت کنم😘🧡 از کلاسای حضو ...

آخی چه باحال کلاس نقاشی مجازی دیگه به ذهنم نمی رسید😁 

به پیچت سر میزنم🌹🌹💞💞 ممنون

2738
2706