2703
2553
عنوان

چهل میلیون از طلاهامو فروختم،با پولش روزی ۱ میلیون درامد دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 45646 بازدید | 1210 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بگم من که باور نکردم‌حتی قبلا هم‌یکی گفت ۴۵۰درصد یه صندوق میده باز موندم اخه از یه ادم خبره شنیده ...

تا ۴۰۰ ممکنه بده

اونا صندوقای با سود متغییرن ریسکشون بالاس ممکنه سالی ۴۰۰ درصد بده ممکنه ۳۰ ۴۰ درصدم نتونه بده

2720
تا ۴۰۰ ممکنه بده اونا صندوقای با سود متغییرن ریسکشون بالاس ممکنه سالی ۴۰۰ درصد بده ممکنه ۳۰ ۴۰ درصد ...

اهان 

راستی عزیزم من سبدم فقط بینادی هستش به نظرت تا سال بعد اینموقع چن درصد اضافه میشه تقریبی منظورم من قانعم البته 

کاربری دست دونفر
سلام عزیزم ممنون از خیرخواهیت،یه سؤال پولو بذاریم بانک دیگه خودمون کاری نبایدانجام بدیم مث بورس که د ...

بانک نه،صندوق

بله

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
2714
گفتم گلم

عزیزم شماند وقته ثبت نام کردی؟

یعنی الان مثلا کل پولت بعلاوه سودش مقلا یک ماه باشه میشه هفتاد تومن رو داری؟

اگر داری به نظرم سودشو بذار اصل پولتو لردار ککه اگر خوردن ضرر نکرده باشی

اصل پولتو باز طلا بخر بذار کنار

هر ماه هم باز سودو بگیر طلا بخر بذار کنار

یهو اصلو فرعو باهم میخورنا

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
عزیزم گفتم که پربازده ترین صندوق پارسال کاوان آینده بود که سود سالانه ۳۷۰ درصد داده  اگه اینجو ...

ارزش کاوان تو سال گذشته ۸۴۰ درصد سود داده چرا اشتباه میگین؟؟

شنونده باید عاقل باشه😏

باشه من دروغگو

حق با شماست

ولی من عاشق اون فعالیت حرفه ایت هستم

عکس صندوق ارزش کاوان رو گذاشتم کامنت قبل

برو ببین

2706