2703
2553
عنوان

هرکس همسرش مشکل نازایی داشته ومامان شده یا هنوزم مشکل داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 51 پست
خودم خداروشکر تاالان مشکلی نداشتم اصلا دیگه باورم نمیشه که یه زمانی حامله بشم برام شده افسانه

نه بابا نا امید نباش، ان شاالله خدا کمکتون میکنه

من کاملا شرایط تو را درک میکنم چون تو موقعیتش بودم 

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خیلی داغونم دلم خیلی شکسته توکل کردم ب خدا توسل کردم ب امام رضا نور امیدی تو دلمه مطمئنم امام رضا ناامیدم نمیکنه😔😔🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
2720
منم خیلی داغونم دلم خیلی شکسته توکل کردم ب خدا توسل کردم ب امام رضا نور امیدی تو دلمه مطمئنم امام رض ...

انشاالله امام رضا ضامنت بشه و خدا بزودی بهت نی نی سالم ببخشه...مشکلتون چیه؟

انشاالله امام رضا ضامنت بشه و خدا بزودی بهت نی نی سالم ببخشه...مشکلتون چیه؟

چی بگم خواهر ب گفته دکتر مشکی ندارم خداراشکر🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
2714

من شوهرم مشکل تعداد اسپرم داره داره دارو میخوره

مرداد برای اولین بار میخوایم اقدام کنیم

خودمم عادتای نامنظمی داشتم که فکر کنم دلیلش هورمونی بود

که دارو خوردم درست شد

برام دعا کنید❤

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
توسل کردم اما حالم خوب نیست اصلا ...هیچ چیز آرومم نمیکنه امروز خییییلی صداش زدم...کاش خدا صدامو بشن ...

من نینیمو ازامام رضا خواستم بهم دادخداروشکر.

من چندساله درگیرم ولی به بخدا توکل کردم استرس گذاشتم کنار شوهرم ضعیف بود خودم تنبلی داشتم.ولی درمان وادامه دادم خسته نشدم .میخواستم فرودین99برم ای یو ای.ولی قبل عید طبیعی باردارشدم خداروشکرسقط نشد.اسم نینیم میذاریم رضا

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰
2706