2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مریج استوری

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
2714
یک فیلمی هست جیم کری با کیت وینسلت بازی کرده سرچ کن اونو فوق العاده زیباست لذت میبری حسابی

درخشش ابدی یک ذهن پاک

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

سلام عزیزم خوبی

پارسال تو یه پستی گفته بودی خیلی دوست داری بچه دار شی

همون موقع برات نذر کردم و آیدیت رو تو گوشیم سیو کردم الان پیام دادم که بگم به آرزوت رسیدی؟ 

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
سلام عزیزم خوبی پارسال تو یه پستی گفته بودی خیلی دوست داری بچه دار شی همون موقع برات نذر کردم و آی ...

سلام عزیزدلم ببخشید ک دیر دیدم پیامتو   

فدات بشم ک اینقدر مهربونی عزیزدلم  

نه هنوز ک بچه دار نشدم همچنان تحت درمانم و منتظر ولی بازم امیدوارم انشااله با دعای شما ب زودی خدا دلمو شاد کنه   

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
سلام عزیزدلم ببخشید ک دیر دیدم پیامتو     فدات بشم ک اینقدر مهربونی عزیزدلم     ...

سلام عزیزم خواهش میکنم❤️

ناامید نشو امام حسین هیشکیو دست خالی برنمیگردونه اصصصلا ناامید نشو 

چجوری ناامید نشی ؟ دعات رو براورده شده بدون ، لباس بچه انتخاب کن کتابای مربوط به تربیت کودک رو بخون 

شاید الان تو این زمان و موقعیت صلاح ب بچه دار شدنت نیست اما اینجوری نیست که اصصصلا بچه دار نشی این امکان نداره

میشی ولی شاید یکم باید زمان بگذره 

گاهی باید پازل های زندگی مناسب کنار هم قرار بگیرن تا یک اتفاق محقق بشه 

تاکید میکنم امام حسین هیشکیو دست خالی برنمیگردونه مطمن باش به آرزوت میرسی انشالله

امیدوارم دلت شاد بشه به زودیه زود❤️🌹🌹❤️❤️

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
2706