1874
1955

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983

مریج استوری

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
یک فیلمی هست جیم کری با کیت وینسلت بازی کرده سرچ کن اونو فوق العاده زیباست لذت میبری حسابی

درخشش ابدی یک ذهن پاک

من 4 ساله که در حال اقدامم... این تیکر واسه لحظه شماری هست که برای بارداری و مادر شدن دارم انشااله ی روز واقعی بشه

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یهدخترخانمخوشگل قراره وارد زندگیمون بشه.الهیییییییییییییییییییی شکررررررررررررررت.خوشحالی و دلخوشی یعنی دخترکوچومون تو راهه.الهی قربونش برم.دوستای گلم برای اینکه سالم بغلش کنم یه صلوات مهمونم کنین.انشاالله به هرحاجتی دارین برسین...
1984
دیدی؟

نه ندیدم الان سرچ کردم ممنون ک راهنماییم کردی عزیزم

من 4 ساله که در حال اقدامم... این تیکر واسه لحظه شماری هست که برای بارداری و مادر شدن دارم انشااله ی روز واقعی بشه

سلام عزیزم خوبی

پارسال تو یه پستی گفته بودی خیلی دوست داری بچه دار شی

همون موقع برات نذر کردم و آیدیت رو تو گوشیم سیو کردم الان پیام دادم که بگم به آرزوت رسیدی؟ 

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
سلام عزیزم خوبی پارسال تو یه پستی گفته بودی خیلی دوست داری بچه دار شی همون موقع برات نذر کردم و آی ...

سلام عزیزدلم ببخشید ک دیر دیدم پیامتو   

فدات بشم ک اینقدر مهربونی عزیزدلم  

نه هنوز ک بچه دار نشدم همچنان تحت درمانم و منتظر ولی بازم امیدوارم انشااله با دعای شما ب زودی خدا دلمو شاد کنه   

سلام عزیزدلم ببخشید ک دیر دیدم پیامتو     فدات بشم ک اینقدر مهربونی عزیزدلم     ...

سلام عزیزم خواهش میکنم❤️

ناامید نشو امام حسین هیشکیو دست خالی برنمیگردونه اصصصلا ناامید نشو 

چجوری ناامید نشی ؟ دعات رو براورده شده بدون ، لباس بچه انتخاب کن کتابای مربوط به تربیت کودک رو بخون 

شاید الان تو این زمان و موقعیت صلاح ب بچه دار شدنت نیست اما اینجوری نیست که اصصصلا بچه دار نشی این امکان نداره

میشی ولی شاید یکم باید زمان بگذره 

گاهی باید پازل های زندگی مناسب کنار هم قرار بگیرن تا یک اتفاق محقق بشه 

تاکید میکنم امام حسین هیشکیو دست خالی برنمیگردونه مطمن باش به آرزوت میرسی انشالله

امیدوارم دلت شاد بشه به زودیه زود❤️🌹🌹❤️❤️

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
8
سلام عزیزم خواهش میکنم❤️ ناامید نشو امام حسین هیشکیو دست خالی برنمیگردونه اصصصلا ناامید نشو  ...

فدات بشم عزیزم انشااله ک خدا دل همه منتظرا رو شاد کنه   

درست میگی شاید هنوز زمان مناسبش نرسیده 

انشااله خدا حاجت دل شماهم بده و همیشه سلامت و شاد باشی عزیزدلم