2737
2734
عنوان

عروسیو چیکار کنم حالا

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم دیشب عروسی دوست صمیمیم بود نرفتم 

به نظرم هرکی شعور داشته باشه تو این اوضاع عروسی نمیگیره دیگه غصه بی شعوری بقیه رو هم بخوریم  

البته عروسیش هم خلوت بوده انگار کسی نرفته

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

اینم بدون اگه بری کرونا بگیری هیچکدوم جای شما درد نمیکشن تازه اگه بختت بلند باشه دوراز جون و....... بعضیا چه دلی دارن تو این شرایط یعنی حیرون مغزشونم 

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
2738
منم عروسی دختر خواهرشوهرمه،من نرم شوهرم میره چه فایده؟اون مبتلا بشه منم میشم 😭

منم عروسی پسر خواهر شوهرم هست خیلی گفتیم صبر کنین گوش نکردن، اصلا جدی نگرفتن، فامیل دور بود میشد نرفت، شوهرم یه دونه دایی اش هست، گرفتاری شدیما، میگن تالار بزرگ گرفتیم مردم با فاصله بشینن 

ی پیام محترمانه بده بهش و ازدواجش رو تبریک بگو.بعدم معذرت خواهی کن و بگو تو این شرایط صلاح رو براین میدونیم که نیایم چون علاوه براینکه ممکه بگیریم میتونیم ناقل باشیم و ب  کس دیگه ای انتقال بدیم

منم عروسی پسر خواهر شوهرم هست خیلی گفتیم صبر کنین گوش نکردن، اصلا جدی نگرفتن، فامیل دور بود میشد نرف ...

شما میری؟بخدا موندم هرچی به شوهرم میگم نریم میگه من میرم

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند
2706