عنوان

ماه بعدعروسیمه ولی....

| مشاهده متن کامل بحث + 2528 بازدید | 128 پست
شما کدوم شهرید من تهرانم 

اوه تهران ک غیر ممکنه 

ایلام 

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم توی عروسیت حتی اگ ی نفر کرونا بگیره ب گردن تو میفته الکی هزینه عروسی نکن  ب خانواده داماد ...

دلت خوشه..خانوادش خرج نمیکنن شوهرم میکنه اونااصلا درخونمون نمیزنن که چی بگیریم طلا نمیخوام..دوسال پیش۱۵داد گفت طلا بخر نخریدم گذاشتم بانک الان هم طلا رفته بالا نمیتونم بخرم

ممکنه کسی به بقیه فکر نکنه و مراسم بگیره ولی  دعوتی ها باید عقلشون برسه و نرن

ما چند شب پیش دعوت بودیم نرفتیم از کل طایفه عروس که ما بودیم فقط سه خانواده رفته بودن اونام تو حیاط تالار نشستن تا موقع شام داخل نرفتن طایفه دامادم کسی نبوده عروس تو تالار خالی گریه میکرد 😏😏

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
2731
میشه بپرسم حقوق رسمی شرکت نفت چقده ؟

عزیزم شوهرم هصوصیه سابقه کارش زیاده الان 15,تومن میگیره ببینم از ماه بعد چقد بهش میدم 

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍
عزیزم فقط چیزای واجب رو بگیر به خودت ومامانت فشار نیار من با اینکه پدر هم داشتم ولی چون اوضاع اقتصاد ...

منم مامانم پول داد بهم اوناکه واجبه دارم میخرم انقدگرونه موندم توش😕

ماشا...خوبه مگ ماه بعد بازم اضاف میشن؟

مرسی عزیزم

آره گلم گفتن ک اضافه میشه 

شوهرم گیرداده منم مجبورم  دوتاعروسی فامیلامون قبل منه..منم دعوتی ندارم درحد ۱۰۰نفر

۱۰۰ نفر!!!!!

سواد مواد داری؟!!!!

میگی دعوتی ندارم فقط ۱۰۰ نفر!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706