2737
2734
عنوان

ماه بعدعروسیمه ولی....

2528 بازدید | 128 پست

یماه دیگه عروسیمه ولی هنوزجهیزیم تکمیل نیس تازه دارم میخرم آرایشگاه فیلمبردار و....هیچی نوبت نگرفتم یعنی تاماه بعدمیرسم اینکارا بکنم؟!!!!برام دعاکنید پدرندارم بااندکی پس اندازمامانم دارم میخرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم یک ماه وقت کمی نیس ...من لباس تالار و ارایشگاهم روز قبل عروسی رزرو شد ...و الحق ک بهترینم بود....وسیله هامم تا دوشب قبل عروسی کامل نشده بود

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
2738

ان شالله خدا کمکت کنه عزیزم . توکلت به خدا باشه.  خدا از جایی میرسونه که آدم فکرش رو نمیکنه

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم

عزیزم توی عروسیت حتی اگ ی نفر کرونا بگیره ب گردن تو میفته الکی هزینه عروسی نکن  ب خانواده داماد بگو عروسی نمیخوام در عوض کمکم جهاز بخرین و طلا هم خوب بخرن برات ک بعد از کرونا ان شاالله ی سفر خ خوب بری 

چقدر پول داری؟ چیا هنوز نخریدی ؟

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2706