2733
2734
عنوان

سیسمونی

397 بازدید | 70 پست

بچه ها من خداوکیلی از لحاظ مالی مشکلی ندارم همین الانم بخوام بخرم ۱۰۰ میلیونم میدم واسه سیسمونیش ولی به نظرم اینکه بیای کلی پول واسه وسایلی که نهایتا چند ماه بیشتر استفاده نمیشه یا کلا بلا استفاده می مونه بدی زیاد جالب نیس . حالا هرکی مختاره و هرجور میدونه خرید میکنه و منم کاری ندارم به بقیه ، اینا رو گفتم چون اینجا از حرف یه خانم ناراحت شدم که وقتی گفتم میخوام دلیجان بخرم یا یه مارک متوسط دیگه ایشون واسه بقیه ریپلای میکنه که بچه اولمه و ذوق دارم باید کالسکه ش مارک باشه و ۱۰ ۱۵ تومن کمتر نباشه 🙄😑 انگار من یا بقیه که مارک نمیخریم واسه بچه مون ذوق نداریم 😒😒 منم بچه اولمه ولی خیلی دیدم که بچه اصلا تو کالسکه و کریر و اینجور چیزا نمونده . خیلی ناراحت شدم من کلی وسیله دیدم و بیشتر از ۱۰ تومن نمیخوام وسیله بخرم ولی ایشون یه جوری برخورد کرد انگار ما آدم نیستیم و نی نی واسمون مهم نیس که واسش خرج آنچنانی نمی کنیم . واقعا متاسف شدم واسش . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
ولش کن شعورش کمه..منم دلیجان گرفتم اصلا اگه توش بشینه ..من که والا هرجا بخوام برم با ماشین میرم

خیلی بی شعور ، همچین با فخرفروشی و غرور میگه انگار فقط این بارداره و به بچه ش حس داره ، ما نداریم چون ترجیح میدیم بی عقلی نکنیم و گرون نخریم . 

اينجور مسائل خيلى شخصيه و بنظرم ما هيچ جوره حق نداريم نظراتمونو با ظن داد بزنيم و ب كسى تحميل كنيم

من خودم ب شخصه كلا نميخام كرير و روروئك بگيرم

كالسكه هم گفتم نميخام ولى مامانم ميگه ن بايد بگيريم

كلا حساسيت زيادى رو اينجور مسائل ندارم

در ضمن عاشق فندقمم هستم😉

❤️دوست داشتنت گناه باشد يا اشتباه؛گناه ميكنم تورا بارها به اشتباه❤️

بچه مارک نمیفهمه چیه که چند ماه تو میخوای برا راحتی خودت یه سری وسایل بخری همون پولو بزار تو یه حساب براش یه یه چیز دیگه بخر فردا روز بدردش بخور طلا بخر نگه دار چه میدونم آینده شوتضمین کنی بهتره تا اینکه پز چیزی رو که نمیفهمه رو بدی 

میشه بگی چیا خریدی؟

لباس و لوازم بهداشتی و سرویس حمام

چوبی کمد و ویترین با یه گهواره تخت کوچیک

ست کالسکه کریر و روروئک مارک دلیجان

یه سری اسباب بازی و خرت و پرت

تیکر یک سالگی پسر گلم😍

همشون کاریشوون یکیه.دلیجانم خوبه .همون پولو صرف اینده بچه میکنی چه کاریه پول مااارک بدی

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
2706