2726
عنوان

خواهر شوهر مرضی 🤪

966 بازدید | 47 پست

هرررر وقت اینو شوهرش اومدن خونه ما محال ک یه چرتی در مورد گذشته شوهرم نگن 

ک فلانی رو دیدیم دوس دختر سابقتو و ازین حرفا 

یا هر چی ک مربوط به قبل بوده 

فقطم برای اینکه حرص منو در بیارن 

دفه اخرم شوهرش گفت یادته واسه اون دختره کیک تولد گرفتی و بردیش بیرون 

« گذشته ش برام واقعا مهم نیست اما خوشم نمیاد کسی انقدر گستاخ باشه حرفی هم نمیتونم بزنم چون میگن ببین زورش اومد ، همیشه بی تفاوت بودم» 

حالا خواهر شوهرم به شوهرم تو اینستا پیام داده ک : دوست دخترت مرده، شوهرم جواب نداده ، دوباره فرستاده:الووووو جواب بده 

بازم شوهرم جواب نداده 

اینم بگم من اکانت شوهرمو دارم ، شوهرم خودش میدونه 

من الان ک شوهرم رفت دیدم پیامارو ، نوشتم : مگه من علی ام« اسم شوهرش» ک دوس دختر داشته باشم,منم و عشق همسرم 😂

بنظرتون وقتی جواب داد چی بهش بگم 

...

عالی بود😂😂

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایووول🥴😂😂

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
2728

خب بستگی داره اون چی بگه

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.

وای چرا این کارو کردیییی

شوهرت ممکنه بفهمه بعد برات بد میشه

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

خودتو بزن به بی خیالی و میتونی راحت بگی فلانی دوست مدارم جلوی من ازین حرفا بزنین .من از گذشته ی شوهرم خبر دارم خودم .ممنون میشم دیگه تکرار نکنید

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉

وقتی ح فشونو زد خیلی ریلکس رو کن ب شوهرت بگو عزیزم منظورش کدومشونه مریم یا ارزو؟؟

قشنگ قهوه ایش کن دیگه نمیگه 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2706