2737
2734
عنوان

خانماااا لطفا

48 بازدید | 4 پست

ممنون ک اومدین

میگم کباب بدون برنج رو میشه بزارم فر تا سرد نشه؟تو چه درجه ای و چن دیقه

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

هروقت خواستی بخوری بزارش گرم‌شه دماشم‌کم کن با تایم‌کوتاه

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
هروقت خواستی بخوری بزارش گرم‌شه دماشم‌کم کن با تایم‌کوتاه

کمترین دماش ۱۵۰ هست

مثلا بزارم پنج دیقه؟

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کمترین دماش ۱۵۰ هست مثلا بزارم پنج دیقه؟

تایمشو کمتر کن ...من با مایکروفر گرم میکنم کاراییش همینه ولی گاهی میسوزونه...دو دیقه بزار اگر گرم نشده بود باز ی دقه دیگه بزار

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
2731
تایمشو کمتر کن ...من با مایکروفر گرم میکنم کاراییش همینه ولی گاهی میسوزونه...دو دیقه بزار اگر گرم نش ...

مرسی خانومی❤️👌