2733
2734
عنوان

رفتار نامزد

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 29 پست

وقتی تو مریصی کنارشی ولی اون موقع مریضی ولت میکنه مرد زندگی نیست شوهر منم اینطوری بود الانم دارم جدا میشم یکسالم نشده عروسی کردم از ۱۰ ماه ۴ ماه زندگی کردم کا فقط ۲۰ روزش خوب بود بعدش تنها تو خونه خودم بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

یه پایان تلخ بهتر از یخ تلخیه بدون پایان هرچند اخرش منتهی میشه به یه پایان تلخ تر

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏

من چي بگم مينيسك زانوم اسيب جدي ديده و رسما زمين گير شدم الان ده روز 

تو اين ده روز دوبار فقط ظرف شسته فقط شسته حتي جا ب جا نكرده 

قبلا نهار ميموند خونه تو اين مدت نهار نمياد خونه كه مثلا زحمت به من نده ولي فقط خودت مهمي و نهار ميخوايي من و بچه ها چي نميگي اين چطور غذا درست ميكنه؟ 

چند روز پيش همون پاي اسيب ديدم يخ كرد و بي حس شد يكم ترسيدم رفتم موقع خواب بود بهش گفتم ببين پامو يخ كرده انتظار داشتم بهش دست بزنه ببينه يخ حتي هندزفري رو از گوشش در نياورد گفت خيله خوب فردا بازم ميبرمت دكتر!!همين 

از فداي اون روز ديگه تو اتاق نخوابيد كه يه وقت براش زحمت نداشته باشم 

لباساش يه طرف بچه ها كلافه ن نميتونم از جام تكون بخورم امروز صبحانه خورده تا الان رفته تو اتاقِ خوابيده منتظر نهار اماده بشه تا صداش كنم 

بخدا درد دارم درد بخوره تو سرم مسكن ميخورم ولي خوب نبايد خركت كنم تا خوب بشه 

به اين فكر ميكنم اگر اون اين مشكل براش پيش بياد من چه ها كه نميكردم ١٨ سال زنشم اولين بار مريض شدم 

اولين بار محتاج و زمين گير شدم 

به اين روز قسم زايمان هم كردم برا اون زحمتي نداشتم 

دردم از اين هر روز چندساعت زود مياد خونه محل كارش گفته خانمم پاش مشكل پيدا كرده اونجا به به  راه انداختن ببين خوشبحال زنش زود ميره كمك زنش كنه ولي خدايا تو برو بهشون بگو اين برا كمك به من نمياد كه 

2706