2737
2734
عنوان

فرق پدر و مادر چیست ؟؟

195 بازدید | 7 پست

*چــه فرقــی بین مــــادر و پــــدر  وجود دارد ؟*

۱- کسی که از زمانی که چشــم باز می کنی تو را دوست دارد  مــــادر است وکسی که دوستت دارد  بدون اینکه ظاهر کند  پــــدر است « به او جفا می کنی »

۲- مــــادر تو را به جهان تقدیم می کند و پــــدر تلاش می کند که جهان  را به تو تقدیم  کند *«  به سختی می افتد*

۳- مــــادر به تو زندگی می دهد و

پــــدر به تو می آموزد چگونه این زندگی را احیا کنی *« به تلاش وادار می کند*

۴- مــــادر تو را 9 ماه در رحم خود نگه میدارد و پــــدر باقی عمر تو را حمل می کند *« ومتوجه نیستی »*

۵- مادر به وقت تولدت فریاد می کشد و صدایش را نمی شنوی

و پــــدر بعد از آن فریاد می کشد « از او گله می کنی »

۶- مــــادر گریه می کند وقتی که بیمار می شوی و پــــدر بیمار می شود وقتی گریه می کنی*« در خفا »*

۷- مــــادر مطمئن می شود که گرسنه نیستی و پــــدر به تو یاد می دهد که گرسنه نمانی *« درک نمی کنی »*

۸- مــــادر تو را روی سینه اش نگه می دارد و پــــدر تو را به دوش می کشد « اورا نمی بینی »

۹- مــــادر چشمه محبت است

و پــــدر  چاه  حکمت *« و می ترسی از عمق چاه »*

۱۰- مــــادر مسئولیت از روی دوش تو بر می دارد ولی پــــدر  مسئولیت را در وجود تو می کارد *« تو را به سختی می اندازد »*

۱۱- مــــادر تو را از سقوط نگه می دارد و پــــدر می آموزد بعد از سقوط بلند شوی .

۱۲- مادر یاد می دهد چگونه روی پای خود راه بروی و پدر یاد می دهد چگونه در راه ها ی زندگی حرکت کنی.

۱۳- مــــادر کمال و زیبایی را منعکس می کند و پــــدر واقعییت ها وتلاشها  را منعکس می کند.

*مهــر مــادری را هنگام ولادت  حس می کنی*

*مهــر پــدری  را وقتی پــــدر شدی حس خواهی کرد*

*بنابرایــن مــــادر با  چیــزی  مقایســه نمی شود*

*و پــــدر تکــرار نخواهــد شــد.*

باآرزوی سلامتی همه ی پدر و مادرهای در قید حیات

و آرزوی غفران الهی برای پدر و مادران مرحوم شده. 🙏🙏🙏

‎‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‎‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‎‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‎‌‌‌‌‌ ‎‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                              🌷                                                            ‎🌷

بابای هادی جان 👈 تاپیک هادی جان، اینجا کلیک کن.....  داغ سردار سلیمانی هرگز در دلمان سرد نخواهد شد ! ترامپ قمارباز ، این یادت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مادر مهر و عطوفت پدر ستون خونست

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

دوتاشون عشقن💜❤💜❤

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738