2737
2734
عنوان

خانوما بنظرتون تو اين شرايط بيخيال عروسي بشم و برم سر زندگيم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 64 پست

استارتر جان..

میتونید توی خونه خودتون یه جشن کوچیک با حظور اقوام درجه ۱ برگزار کنید با تعداد کم.

البته اگر خیلی روی جشن گرفتن مقید هستید.

شکر خدا که هر چه طلب کردم از خدا بر منتهای میل خود کامران شدم🌷
نه ديگه نظرمون اينه نگه داريم  خودمونم ميدونيم اشتباه بزرگيه  ولي موضوعي كه هست اون زمين ...

نه بابا حیفه  برید سر خونه زندگیتون 

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم یه جشن عقد ساده گرفتم، یه لباس نباتی پوشیدم با جنس حریر بدون پف و....فقط آتلیه و باغ رفتیم عکس و فیلم گرفتیم. پول مراسم رو رفتیم مسافرت! این جریان مال ۱۵ سال پیشه! یک لحظه هم پشیمون نشدم که چند میلیون پول بی زبون رو نریختم تو حلق این و اون!

خب هیچی به عروسی نمیرسه ولی معلوم نیست این بیماری تا کی هست . رفته رفته گرونی زیاد داره میشه و شاید ...

اره دقيقا 

واقها قيمتا فضايي داره ميره بالا 

تازه خانوداده شوهرم اصلا حمايت نميكنن از لحاظ مالي 

همه خرجا با خودشه! 

تنها نگرانيم اينه افسوس بخورم در اينده كه عروسي نگرفتم

2731
من خودم یه جشن عقد ساده گرفتم، یه لباس نباتی پوشیدم با جنس حریر بدون پف و....فقط آتلیه و باغ رفتیم ع ...

چه خوب 

من جشن عقد نگرفتم 

يه مهموني خودموني گرفتيم ! 

فقط ميگم نكنه در اينده پشيمون شم كه كاش عروسي ميگرفتم

2738

نه عروسی نگیر الان شرایط وخیمه نمیشه باز کرونا اوج گرفته زمینتونم نفروشید کم کم بسازیدش بخدا کرونا بیداد کرده تو رو خدا نگیر فقط یه درصد احتمال بده کسی الوده باشه وارد عروسیت بشه میدونی فاجعه پیش میاد یکی از مهموناتم بیماری زمینه ای داشته باشه بگیر کارش ساخته ست همون برو ارایشگاه و اتلیه از هنه چیز بهتره بعدم که ایشالله کرونا رفت یه سالگرد ازدواج خوب بگیر

خرج عروسی نکنی .زمین رو نگه دار نفروش.حیفه .عمرا اگه بتونی دوباره بخریش.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
به این فک کن ممکنه عروسی شما باعث مریضی و حتی فوت یک یاچند نفر از عزیزان چه دور چه نزدیکتون بشه؟ بعد ...

نه عزيزم ما كه تو اين شرايط جشن نميگيريم 

منظورم اينه صبر كنم تا وقتي كه شرايط درست شه بعد بگيرم يا اينكه الان بدون جشن برم سر خونه زندگيم

ممنونم عزيزم  فقط ميترسم در اينده حسرت بخورم كه عروسي نداشتم

میدونی من خودم عروسی به اون معنی نگرفتم ولی پشیمون نشدم . یعنی اونقدر تو زندگی مشغله هست که برامم مهم نیست ولی خب من دهه شصتی هستم و خب معیارام و به قول معروف فانتزیام با دهه هفتادیا خیلی فرق میکنه . زمان مایه آرایشگاه و آتلیه و لباس عروس بودتازه من رقصم بلد نبودم که بگم حتما باید تو تالار برقصم اما الان فرمالیته و هزارتا دنگ و فنگ هست 

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست

اگه مراسم برات مهمه خوب صبر نکن 

اگه فقط عکس و اتلیه برات مهمه که انجام بده 

بازم چه ۴۰ نفر دعوت باشن چه ۴۰۰ نفر مراسم گرفتن خطرناک

اریشگاه باید خیلی مراقب بود

چون کرم پودر و پنکیک و رژی کلا لوازم ارایش که واسه تو استفاده میشه قبلش برا کسی دیگه استفاده شده قابل ضدعفونی نیست 

نه ديگه نظرمون اينه نگه داريم  خودمونم ميدونيم اشتباه بزرگيه  ولي موضوعي كه هست اون زمين ...

زمینه رو بفروش طلا بخر بنداز سر و‌گردنت .‌میشه سرمایه زندگیت..‌چون‌مال باباشه معلوم‌نیس بعدا بهش بدتش یا ن...ازونورم برو عکس بگیر و لباس عروس بپوش ک ب دلت نمونه..شیرینی خوری داشتی؟؟

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
2706