2737
2734

عزیز میدونم حرفش درست نبوده اما قرار نیست با هر پیامی خودتو ناراحت کنی مهم اینکه خودت میدونی چه جوری هستی😊

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

چی بگم والا من امضام قبلا قلب و یه جمله برای همسرم بود  خلاصه بلدنبودم عوض کنم حالم داغون داغون تاپیکـمیزدم همه میگفتن امضات چیه هرچی میگفتم باد نیستم باز هی میگفتن امضات امضات جای اینکه دلداری بدن چرت و پرت میگفتن 

جدی نگیر شماهم 

خلاصه یکی بهم یادداد خداخیرش بده

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواسته نظرش دیده بشه، بگه منم هستم💩✋

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

اینا یه سری آدم های مریضی هستن که مریضی شون رو توی فضای مجازی هم به همه نشون میدن تو توجه نکن عزیز دلم من انقدر که از کاربرای بی ادب بدم میاد از هیچی دیگه بدم نمیاد

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
2728
از نظر عده ای از نینی سایتیا، خیانت دو دلیل داره: زن برا شوهره کم گذاشته، دخترا بی‌حیا و حجاب شدن! ...

دقیقا نظر اون خانم همین بود

عمرم زندگیم عشقم نفسم وجودم بردیا( پسرم)
از نظر عده ای از نینی سایتیا، خیانت دو دلیل داره: زن برا شوهره کم گذاشته، دخترا بی‌حیا و حجاب شدن! ...

دیروز یکی دقیقا همینو گفت.. خانمه میگه شوهرم خیانت کرده برداشت گفت چرا براش کم میزاری 😐😐😐

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
2738
چی بگم والا من امضام قبلا قلب و یه جمله برای همسرم بود  خلاصه بلدنبودم عوض کنم حالم داغون داغون ...

اخه من نوشته بودمم خانواده شوهرمم منا مقصر میدونند و منم دارم ب خودم شک میکنم ک واقعا از بدیه منه با حرف این خانم واقعا دارم ب کشتن خودم فکر میکردم ک انقدر ک من بدم پس بهتر ک بمیرم

عزیزم ناراحت نشو ی عده واقعا روانین منم نوشتم شوهرم‌ولم‌کرده رفته یکی گفته بود ببین چه کارایی کردی ک ...

دقیقا خیلیا ب منم همین حرفارا میزنند واقعا فکر میکنم نکنه راست میگند من بدم

اخه من نوشته بودمم خانواده شوهرمم منا مقصر میدونند و منم دارم ب خودم شک میکنم ک واقعا از بدیه منه با ...

شایدم از خوبیه شماس که اونا نمیتونن تحمل کنن ، همه آدما که ظرفیت خوبی رو ندارن 

2706