1822
1823

والا این از کجا دیده من بی حیام خدا میدونه

عمرم زندگیم عشقم نفسم وجودم بردیا( پسرم)

کدبانوی های عزیز خیلی راحت بگیر راحت بپز

1825

حتما با چشم دهمش فهمیدمه یه سریا احمق زاده شدن بی خیال

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو  اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند..سالها در جستجوی خدا بودم و عاقبت فهمیدم او در درون من  و اما درون من ویران شروع کردم با نماز خواندن  به بازسازی درونم  و اینک خدا را هر لحظه کنارم حس میکنم بی آنکه نگران باشم  آنان که می‌گویند دین من انسانیت است  دارند خودشان را گول می‌زنند. خدارا  که بشناسی دیگر  هیچ ذاتی بدی در درونت پدیدارنمی‌شود..این عقاید من  است   اگر  نمی‌توانی بپذیریش  سکوت کن  زمان خودش همه چیز را آشکار می‌کند همانطور که خدایم دارد نگاه می‌کند و تا ب زمانش  به دست  جانشینش در زمین همه چیز را حل کند.علاقمندان به کتابخوانی الکترونیکی به این سایت مراجعه کنند. دانلود کتاب رایگان  https://newriter.ir/ ♥لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم♥

کسی که بدون اطلاع قضاوت میکنه و برچسب و تهمت میزنه   چرت میگه  به چرت و پرت هم توجه نکنی بهتره 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظار خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضور دارد...

🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣 ببخشید تو رو خدا عزیز دلم خیلی ناراحت شدم ولی نتونستم با این جملت خودمو کنترل کنم

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
1856

زرشک😂شاید میشناختت😐

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜

از نظر عده ای از نینی سایتیا، خیانت دو دلیل داره: زن برا شوهره کم گذاشته، دخترا بی‌حیا و بی‌حجاب شدن!

خدای نکرده مرد اصلا مقصر نیست.

کاربر ۴ بار ترکیده که می‌گفت: هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصلا!ان الله مع الصابرین. اگه انشا یا متن ادبی خواستید با کمال ذوق و شوق براتون می‌نویسم. کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
1826

عزیز میدونم حرفش درست نبوده اما قرار نیست با هر پیامی خودتو ناراحت کنی مهم اینکه خودت میدونی چه جوری هستی😊

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

چی بگم والا من امضام قبلا قلب و یه جمله برای همسرم بود  خلاصه بلدنبودم عوض کنم حالم داغون داغون تاپیکـمیزدم همه میگفتن امضات چیه هرچی میگفتم باد نیستم باز هی میگفتن امضات امضات جای اینکه دلداری بدن چرت و پرت میگفتن 

جدی نگیر شماهم 

خلاصه یکی بهم یادداد خداخیرش بده

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 

خواسته نظرش دیده بشه، بگه منم هستم💩✋

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

اینا یه سری آدم های مریضی هستن که مریضی شون رو توی فضای مجازی هم به همه نشون میدن تو توجه نکن عزیز دلم من انقدر که از کاربرای بی ادب بدم میاد از هیچی دیگه بدم نمیاد

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
از نظر عده ای از نینی سایتیا، خیانت دو دلیل داره: زن برا شوهره کم گذاشته، دخترا بی‌حیا و حجاب شدن! ...

دقیقا نظر اون خانم همین بود

عمرم زندگیم عشقم نفسم وجودم بردیا( پسرم)
1718