2737
2734
سلام منکدبورسی گرفتم تو سجام وکارگزاری ثبت نامم کردم اهراز هویتم شدمنام کاربری و رمز عبور کارگزاریمم ...

مفید پلاس را امتحان کردید؟ خب وقتی نام کاربری و رمز را وارد می کنید چه پیامی میده؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اصلا چه جوریه من هیچی بلد نیستم  مثلا کسی بخواد الان شروع کنه چه جوریه چیکار باید بکنه پول چقد ...

از رو سایت کارگزاری برنامه های اموزشی ببین

فراچارت نگاه کن

اپارات

دوره های فنی حرفه ای خوبه من خودم استفاده کردم

سعی کن سوادشو یاد بگیری با علم وومعلومات وارد شو تحت تاثیر تبلیغات الان بخاطر سهام عدالت نباش

اول مهارت بالا ببر که بتونی سود خوبی داشته باشی 

‌شما ره موبایلی خودت بزن 

مرسی منتظر کد هستم ولی طول داده

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2738
مفید پلاس را امتحان کردید؟ خب وقتی نام کاربری و رمز را وارد می کنید چه پیامی میده؟

اصلا چیزی برم نمیاد من داخل سایت مفید حسابم باز کردم ولی وقتی داخل ایزی تریدر میشم یه صفحه سیاه با کادر دورو برش میاد که نمیشه هیچ کاری کرد.منظورتون انلاین پلاسه اره میاد ولی من اموزشام با اینه میخواستم اینو درس کنم ولی هیچکس نمیدونه متاسفانه مشکل از کجاست.پشتیبانی هم همش مشغوله

گر دستم رسد بر چرخ گردون.                                      از اوپرسم این چون است و آن چون.                          یکی را میدهی صد نازو نعمت.                                 یکی را نان جو الوده در خون💔
من وحافظ دارم به نظرتون چطوریه فعلا سودی نداده میگن بلندمدت خوبه نگه دارم یا بفروشم؟

نظری در مورد سهم ها نمی دم. سیگنال خرید و فروش فقط با آموزش و علم و تحقیق و نهایتا انتخاب خودتون. نه به حرف این و اون

اصلا چیزی برم نمیاد من داخل سایت مفید حسابم باز کردم ولی وقتی داخل ایزی تریدر میشم یه صفحه سیاه با ک ...

اگر با ایرانسل هستید سرویس اینترنت را عوض کنید و دوباره امتحان کنید

اگر با ایرانسل هستید سرویس اینترنت را عوض کنید و دوباره امتحان کنید

نه همراه اولم میگم به نظر شما برم کافینت شاید اونا بفهمن چون فکنم خودم بفهمم

گر دستم رسد بر چرخ گردون.                                      از اوپرسم این چون است و آن چون.                          یکی را میدهی صد نازو نعمت.                                 یکی را نان جو الوده در خون💔

سلام من دلم میخواد تازه شروع به کار کنم...هیچی هم ازش نمیدونم

یکی راهنمایی کنه ممنون میشم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2706