2737
2734
عنوان

پیشنهاد بدین

70 بازدید | 10 پست

سلام بچها من یکی از درسای دانشگاهمو افتادم و از جلسات انلاین هیچی بلد نشدم و چند روز دیگه امتحانشو دارم،میتونم برم پیش اشناهامون ولی هم روم نمیشه و هم اینکه یه دوست صمیمی دارم ک رفت و امد خانوادگی داریم و اون،اون درسو پاس شده و اگه برم پیش اشناهامون با کمک اونا امتحانمو بدم میفهمن من افتادم و اون پاس شده

خودمم هیچی ازش سر در نمیارم و نمیتونم امتحان بدم چون باز میوفتم

چیکار کنم پیش کی برم؟دوس ندارم ابروم بره😔

برو پیش دوستت

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜

تو گوگل سرچ کن

یا برو از اون فامیلت جزوه بگیر بگو میخوام بیشتر و بهتر یاد بگیرم 

در ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد میشه شما هم واسه رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین .... ممنون⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم فکر کردی الکیه ؟ ما دانشگاهمون امتحان گرفت گفت باید وبکم جلوتون روشن باشه امتحان تصویریه .

اگر اینطوری که شما میگی بود همه تقلب میکردن دیگه امتحان گرفتن پشیزی ارزش نداشت

2738
عزیزم فکر کردی الکیه ؟ ما دانشگاهمون امتحان گرفت گفت باید وبکم جلوتون روشن باشه امتحان تصویریه . ...

ما هم اول اینجوری گفتن که بترسونن

ولی فقد تایم کم میدن همچین کاری نکردن

به پشم های خود بیاموز...هرچیزی ارزش ریختن ندارد