2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کاش اینکارو نمیکردین حجوم به یه بازار فقط قیمتو بالا میبره   مگه طلا نون شبه؟اگه نباشه هیچ مش ...

منم همین فکر رو داشتم دو ساله پولم تو بانکه

روز به روز داره بی ارزشتر میشه

۹/۹/۹۹من به آرزوم خواهم رسید🥰خدایا شکرت
2728
از کاشی وسرامیک ها بخر امکان رشد بالایی دارن ،کلا وقتی سهام میخری از شرکت های معتبر وبرند بخر نه هر ...

باشه ممنونم.

یه حماقتی کردم.

فک کردم شاخص اصلاح میکنه.

از ترس فروش سهامدارا  وریزش دارا یکم.

صدتا از سهممو فروختم واقعا حماقت کردم.الان میخوام فردا بخرم اگه ۳۰تومن باشه من ۲۳۰۰۰ فروختم.

فردا بخرم که صررم تت ۴۰ تومن که میره جبران بشه یه مقداریش ؟

خانوم هستم
منم همین فکر رو داشتم دو ساله پولم تو بانکه روز به روز داره بی ارزشتر میشه

نه تو بانک اشتباهه باید وارد یه کار مث بورس میشدین با راهنمایی یه آدم خبره البته هم سود میکردین هم با پولتون داشتین کار میکردین

نه تو بانک اشتباهه باید وارد یه کار مث بورس میشدین با راهنمایی یه آدم خبره البته هم سود میکردین هم ب ...

اشتباه کردم

ولی الانم دیر نیس

چون بهش نیاز ندارم و میخوام محتاط قدم بردارم خرید سکه برام بهترین گزینه س

2738
اشتباه کردم ولی الانم دیر نیس چون بهش نیاز ندارم و میخوام محتاط قدم بردارم خرید سکه برام بهترین گز ...

انشالله موفق باشین.من برا بقیه میگم ک انقد استرس دارن ک قیمت طلا بالا میره.من خودم پولامو قرار بود جم کنم برا خودم کادو زایمان انگشتر و دستبند ست بگیرم الان دیدم خیلی گرون شده ولی ناراحتی واسه چی.واجب ک نبود هرچیم گرون بشه میگم جزء واجبات نیس

انشالله موفق باشین.من برا بقیه میگم ک انقد استرس دارن ک قیمت طلا بالا میره.من خودم پولامو قرار بود ج ...

منم زایمان کردم هیچ طلایی نخریدم،چون میخواستم ماشین بخرم

ولی الان میگم سکه بخرم بنفعمه

2706