2737
2734
بچه ها حدس میرنید یا اینکه از جای معتبر شنیدین؟ چـن میخوام سکه بخرم

ببین هرکس بگه دروغ میگه 

تم ایران هبچکس نمیتونه بگه چون همش دست دولته

حالا چه توقعی از چند تا خانم که ماشاالله تو همه چی فکر میکنن متخصص و صاحبنظرن ذاری 

از تاپیک تختخوابی گرفته تا بورس و طلا 

قیمت واقعی طلا این نیست ممکنه بیاد پایین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین هرکس بگه دروغ میگه  تم ایران هبچکس نمیتونه بگه چون همش دست دولته حالا چه توقعی از چند تا ...

اتفاقا قیمت واقعی طلا همینه چون انس جهانی بالا هست ربطی به شرایط ایران نداره،دولت نمیتونه برای قیمت طلا تعیین تکلیف کنه چون سرمایه جهانی هست ونمیشه با فشار قیمتش رو تغییر داد

2728
اتفاقا قیمت واقعی طلا همینه چون انس جهانی بالا هست ربطی به شرایط ایران نداره،دولت نمیتونه برای قیمت ...

درسته قیمت جهانی رفته بالا ولی نه دیگه گرمی ۱ یا ۲ 

اتفاقا قیمت واقعی طلا همینه چون انس جهانی بالا هست ربطی به شرایط ایران نداره،دولت نمیتونه برای قیمت ...

تو رو خدا؟ جدی میگی؟ انس جهانی چقدر تغییر کرد و قیمت تو ایران چفدر؟ 

این رو به کسی بگو که سیاست و اقتصاد ندونه

دروغ میگن اینایی که اینجوری میگن دلالن. شنونده باید عاقل باشه 

شما فکر کنید ما دلالیم من یک ماه پیش گفتم سکه ۱۰تومن تاشهریور میشه ولی الان تیر هست وسکه وارد کانال ۱۰تومن شده ،بهتره واقعیت ها رو ببینیم 

پدرشوهرم طلا فروشه،درضمن توی کل دنیا به دلیل کاهش ارزش نفت وشرایط اقتصادی ناشی از کرونا انس جهانی با ...

پس برم بخرم

ممنونم

شما میگید بالاترم میره پس

۹/۹/۹۹من به آرزوم خواهم رسید🥰خدایا شکرت
2738
تو رو خدا؟ جدی میگی؟ انس جهانی چقدر تغییر کرد و قیمت تو ایران چفدر؟  این رو به کسی بگو که سیاس ...

انس جهانی ومثقال طلا بعد از افت قیمت نفت به عنوان طلاسیاه بسیار جهشی تغییر کرده ،شماکه اقتصاد دان تشریف دارید نظرتون چیه؟! کل دنیا از اروپا وآمریکا گرفته تا افغانستان به دلیل وضعیت نفت دارن سرمایه رو به طلا تبدیل می کنن

شما فکر کنید ما دلالیم من یک ماه پیش گفتم سکه ۱۰تومن تاشهریور میشه ولی الان تیر هست وسکه وارد کانال ...

من ۱۰۰ تومن پول دارم

الانم نیازی بهش ندارم،لرا خرید ماشین بود که رفت بالا و.منصرف شدم

روز به روز داره ارزشش پایینتر میاد

گفتم سکه بخرم

۹/۹/۹۹من به آرزوم خواهم رسید🥰خدایا شکرت
2706