2737
2734
آره دقیقاهمینجوریم ولی بچه کوچیک دارم پیش کسی نمی‌مونه نمیشه برم باشگاه.خییییلی زشت شدم خودمم بدم او ...

وا دیونه به خودت میگی زشت ، اینجوری به شوهرتم اجازه میدی بهت بگه لاغری دیگه

خودتو بدنتو دوست داشته باش ،ببین، حالا که نمیتونی بری باشگاه ،یک کار کن به صد کار بیارزه

توخونه برقص ،لباس خوب بپوش صبحا یکم ارایش کن ،اهنگ بذار همینجوری که کاراتو میکنی برقص

واقعا برات خوبه

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
کم میخورم بعدش رقص و ورزش میکنم اینه 😅 

ای جانم عزیزم😂چیزایی که دوس داری بخورتووعده های دیگه کمتربخورجبران بشه من اینجوریم چیزایی که دوس دارم زیادمیخورم ولی وعده های دیگه خیلی کم میخورم لاغرموندم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738