2733
2734

۱۵ سال پیش دوستم ۱۸ سالش بود تو چت با شوهر ۱۹ سالش اسنا شد سه ماه چت کردن و بعد همو دیدن دوستم اصلا نمیدونست مرد چیه معیار چیه سلیقه چیه خلاصه با دو کلام عاشقانه عاشق شد ...بعد شش ماه عروسی کردن اما دوستم تو همون دوران دوستی و نامزدی چشمش مردای دیگه رو گاه و بیگاه میدید و چنتا کراش هم داشت..شوهرش تقریبا هم قدش بود کمی تپل مثلا قد ۱۸۰ وزن ۹۸ دوستم قد ۱۷۶ وزن ۷۰..

شوهرش فرشته بود اروم سر به زیر اقا کاری زن دوست مادرشوهر پدرشوهرشم ماه اینو میپرستیدن همش براش طلا میخریدن همش لی لی به لالاش میزاشتن اما دوستم همش بهونه میگرفت و بیشتر میخواست همش به شوهرش میگفت به مامانت محبت نکن بغلش نکن و ... اما مادرشوهر پدر شوهره فقط عشق و خوبی میکردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک سال گذشت اینا رفتن یک کشور دیگه برای درس. پسره پول درسشو داد هر چی و هر کار میخواست میکرد پسره همه کارای خونه میکرد اشپزی و.. و همش عشق بود که به دختره میداد

2728
2738
15 سال پیش چت بود شوهر داشت و کراش داشت...

چت که بود

من بیست سال پیش باشوهرم چت میکردم

حالااسم کراش اون موقع ها عشق پنهان بود

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
چت که بود من بیست سال پیش باشوهرم چت میکردم حالااسم کراش اون موقع ها عشق پنهان بود

خوبیش این بود اونموقعه ها با هرکی چت میکردی میومد میگرفتت  ن مثل الان🤪

اندکی صبر  سحر نزدیک است...
2706