2726
عنوان

خیانت همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 2581 بازدید | 61 پست
دقیقا میگم خب اگه بدم طلاقما بدید برید ی خوب مثل خودتون پیدا کنید میگند ن حرف طلاقا نزن انقدر.... اخ ...

دارن شکرزیاد میخورن خواهر ،میخوان گند کاریای بچشونو رو دوش تو بندازن بگن تو مقصری!

مغـرورها احـساسی ترند :))

الان شوهرت خیانت کرده؟ چیشده؟ درست تعریف کن

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من با اولین خیانت  رفتم جدا شدم دیگه به  خانواده و قول میدم و این‌چیزها نذاشتم برسه چون ...

افتخار میکنم بت خدا جبران کنه برات.لطفا داستانتو به خانومای بیشتری بگو

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
2728

والا تو بعضی اشتباهات دو طرف مقصرن ولی هر مشکلی هم باشه اول گفته بشه و به حل کردنش فکر کنن بهتره نه اینکه به بهانه برن خیانت کنن

اون خیانت کرده و عشق و حالشو کرده تو نشستی خودتو سرزنش میکنی به خاطر حرف خانوادش؟

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒
دقیقا میگم خب اگه بدم طلاقما بدید برید ی خوب مثل خودتون پیدا کنید میگند ن حرف طلاقا نزن انقدر.... اخ ...

خاااااک برسرشون با این بچه تربیت کردنشون ،توهم همیشه کارای شوهرتو بکوب تو سرشون بگو میدونستیم انقدر کثیفه چرا منو بدبختم کردین ،بگو دیگران دکنر و مهندس تربیت میکنن شما هم یه خیانت کار خائن و خلاف کار ، من شوهرم بهم فحش داد زنگ زدم مامانش گفتم چرا بددهنی میکنه پسرت گفت حتما تو کاری کردی

اره واقعا..... همین گذشتنا و کوتاه اومدنا ما خانماس ک بعدا ی مشت بچه اسیب دیده وارد جامعه میکنیم

عمرم زندگیم عشقم نفسم وجودم بردیا( پسرم)
والا تو بعضی اشتباهات دو طرف مقصرن ولی هر مشکلی هم باشه اول گفته بشه و به حل کردنش فکر کنن بهتره نه ...

همش میگم شاید راست میگند من بدم

عمرم زندگیم عشقم نفسم وجودم بردیا( پسرم)
از بس اذیتم کرد و محبتاما نادیده گرفت منم ازش زده شدم اره باهاش دیگه مثل قبل نیستم ولی اون بدتره ک ه ...

این طرز زندگی کردن از خیانت هم بدتره کنار هم هستین ولی به هم علاقه ندارین چرا اصلا با هم زندگی میکنین مگه قراره چقدر عمر کنی که اینجور زندگی میکنی

همون بار اول که فهمیدم با یه زن بیوه که از خودش  بزرگتره . دوسته و خونش میره رفتم خونه بابام و گفتم طلاق میخام.چقدر نصیحت و گردهماییخانوادگی و این چیزا شد بماند

کرو کور شدم به ح ف هیشکی گوش ندادم

ایشالا درست میشه و محبت کن و بچه بیار و به شوهرت برسو  حرفا همش کشکه

مردی که یه بار هرز پرید دیگه از دست رفته.فقط برا دفعه هاتی بعد زرنگتر میشه

اره واقعا..... همین گذشتنا و کوتاه اومدنا ما خانماس ک بعدا ی مشت بچه اسیب دیده وارد جامعه میکنیم

اره عزیزم نترس فک نکن مشکل داری یا کامل نیستی.

اونا نمیفهمن .بشین فک کنم موندنی هستی؟ فک نکنم بخای خنگ بازی دربیاری  ولی اولللل حالشونو جا بیار بعد برو.نمونه تو دلت

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
2706