2726
عنوان

خیانت همسر

2581 بازدید | 61 پست

کیا متوجه خیانت شوهرشون شدند عکس العملتون چی بوده؟ ب نظرتون اینکه خانواده شوهرم مبگند از بس تو بد اخلاقو بدرفتاری پسرمون میره دنبال بقیه واقعا حق دارند ؟ راست میگند؟

عمرم زندگیم عشقم نفسم وجودم بردیا( پسرم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حق ندارن شما رو مقصر بدونن ولی منم باشم اگه کسی با هم برخورد خوبی نداشته باشه ازش فراری میشه. بدترین چیز زمانی که شما بداخلاقی کنی و یکی جبران محبت شما اونموقع دلبستگی و خیانت بوجود میاد

میخوان کار بچشونو ماس مالی کنن ابروشون تو فامیل و در و همسایه نره تو هم ول نکنی بری😁

دقیقا میگم خب اگه بدم طلاقما بدید برید ی خوب مثل خودتون پیدا کنید میگند ن حرف طلاقا نزن انقدر.... اخه خب چکار کنم پس من مبگم پسرتون رفیق بازه میگند تقصیر تو میگم خلاف میکنه میگند درد تو میگم خیانت میکنه میگند از بس تو بدی

من با اولین خیانت  رفتم جدا شدم

دیگه به  خانواده و قول میدم و این‌چیزها نذاشتم برسه

چون معتقدم مرد خیانتکار اصلا درست نمیشه

نمیخاستم و نمیتونستم زندگیمو اعصابمو آرامش روانی بریزم به پای مردی که هرزه خیابونی رو ترجیح داد به من

خیلی هم راضیم جدا شدم

کیون لقش و گور بابای خرش

حق ندارن شما رو مقصر بدونن ولی منم باشم اگه کسی با هم برخورد خوبی نداشته باشه ازش فراری میشه. بدترین ...

از بس اذیتم کرد و محبتاما نادیده گرفت منم ازش زده شدم اره باهاش دیگه مثل قبل نیستم ولی اون بدتره ک همش فحش و بددهنی میکنه منم خب دلم نمیخواد باهمچین ادمی هم کلام بشم... پس من چرا نباید خیانت کنم و فراری باشم؟

بگو شاید درست باشه شایدم بخاطر اینه ک شما یه آلت تناسلی بدنیا اوردین(خاستب نگو الت)که بویی از انسانیت تبرده و انسلن بی ذات بجای بحث کردن و حل کردن موضوع تو لجن زار دنبال هم نوع خودشه.درست میگین من انتخابم بد بود

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
2706