2733
2734
عنوان

شوهر.....من

399 بازدید | 24 پست

بچا چن روزیه سرماخوردیم منو مامان بابام سرمانه کرونا بعد شوهرم قبل ازسرما خوردگیم هرشب میومد خونمون از وقتیکه سرماخوردم دیگه نمیاد حتی یه سوالم از نمیگیره فقط یه بار زنگ زد امروز زنگ زدم بهش انگاری دعوا داشت باهام گفتم سلام گفت سلام گفتم خوبی گفت ممنون .کجای.خونه .نباید یه سوال از من بگیری مریضم مثل اینکه مزاحمتم .برو باباحالت خوب نیست خودم از صب تا حالا گرفتار بودم خدافظ 😔

بخدا اون مریض شد چن روز پیش من ایقد بهش رسیدگی کردم حتی خاستم برم جای همه چی براش پختم و رفتم خیلی دلم گرفته دخترا حس میکنم اصلا دوسم نداره 

دیگه هم تصمیم گرفتم مریض شد مثله خودش ببخیال باشم چون دست من هیچ وقت نمک نداره واسه هیشکی بنظرتون تصمیم درستیه؟

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبور باش شاید واقعا کار داره

دیشب بهشگفتم چیه ترسیدی نمیای گفت نه خستمه 

میدونم الکی میگه

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
2728
حتما مشکلی داشته ازش بپرس مشکلی داری از چی ناراحتی

نمیخام ناراحتیمو بفهمه فقط وقای مریض شد مثه خودش رفتار میکنم تازع اون شاکیع که چزا من مریض بودم رفتی جایی

2738
دیشب بهشگفتم چیه ترسیدی نمیای گفت نه خستمه  میدونم الکی میگه

واقعا بهت حق میدم حتی اگه کل کارای عالمم رو سرش باشه نباید الان که بهش احتیاج داری اینکارو کنه بذار به وقتش حالش بد بود کلا بی خیال باش سوپ نپز همبرگر درست کن آب میوه نبر براش کلا بی محلش کن تا بفهمه کارش اشتباهه

ناراحت نباش مردا حس و احساس پرستاری و مراقبت ندارن خصلتشونه شوهر من خیلی منو دوست داره ولی مریض میشم ...

نگفتم بیا واسم غذا بپزه ولی خودش توقع بیجا داره مریض که شده بود پیشهمهگله میکرد که من مریض شدم خانم منو ول کرده رفته جای

نمیخام ناراحتیمو بفهمه فقط وقای مریض شد مثه خودش رفتار میکنم تازع اون شاکیع که چزا من مریض بودم رفتی ...

ببین زود قصاوت نکن شاید مشکلی داشته نمیتونه بگه بهش زنگ بزن بعدا بهش بگو مشکلی هست بگو باهم حلش کنین 

عزیزم .آدم هرچقدم کار داشته یه تماس تلفنی که میتونه بگیره .علت ناراحتی و بی توجهی شو جویا شو .اگه دیدی دلیل قانع کننده ای نداره تو هم از این به بعد مثل خودش رفتار کن

تست دادید؟

اصلا هیچ علائمی نداریم فقط ابریزش بینی دارم بینیم کیپه و گوشام کیپکرده

2706