2726
عنوان

دوستای خوشگل پرنسا71

352 بازدید | 12 پست

سلام عزیزان

میخام بدونم واسه گرفتن پرینت تلفن همراهم که به اسم خودمه چه کارایی باید انجام بدم

با پرینت میتونم ریز مکالمات و تماسها رو در بیارم?

ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین کمکم کنین

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

البته اگه میخوای پرینت ۱ماه اخیر رو ببینی همه جا میگیرین 

ولی اگه میخوای بیشتر باشع باید شکایت کنی و بعد پرینت بدن

شیرین بهانه بود فرهاد تیشه میزد تا باور نکند صدای مردمانی که در گوشش میخواندند /دوستت ندارد/  
البته اگه میخوای پرینت ۱ماه اخیر رو ببینی همه جا میگیرین  ولی اگه میخوای بیشتر باشع باید شکایت ...

نه مال چند روز پیش و میخام چطور باید در بیارم

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
نه مال چند روز پیش و میخام چطور باید در بیارم

باید بری سیم کارت فروشیا یا اپراطور و بدی برات در بیارن

شیرین بهانه بود فرهاد تیشه میزد تا باور نکند صدای مردمانی که در گوشش میخواندند /دوستت ندارد/  
فکر کنم بایر برید مخابرات قسمت همراه اول کد رمز بگیرید   مراحلش تو اپلیکشن همراه من هست&nb ...

ممنون دوست خوبم

باید بری سیم کارت فروشیا یا اپراطور و بدی برات در بیارن

ممنون عزیزم😘