2737
2734
عنوان

تو گروه استخدام نظام رفتم😑😐

414 بازدید | 42 پست

وای خدا تو گروه دوباره سوال پرسیدم کسی پاسخگو نبود بعد اون نظامیهای محترم ۳ تا اومدن پیووی سبحان الله بعد جواب دادن سوالمتو بحث ازدواج وارد میشن حس کردم من دنبال شوهر رفتم گروه یکی حتا کار بابام رو پرسید وچنتا خواهر برادریم😐 واقعا نظامیا  یه طوریند😅😅😅😅

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من متوجه نشدم اصلا.‌یا شاید هم از سردردمه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
من متوجه نشدم اصلا.‌یا شاید هم از سردردمه

رفتم گروه نظامبان وسوال پرسیدم اونا اومدن پیوی وبعد جواب دادن بحث ازدواجو باز کردن

2738

عزیزم شاید مجرد بودن میخواستن مزدوج بشن .من تو گروه ۶هزار نفری نظامی هستم مشکلی پیش نیومده تا حالا

دوستان نی نی سایتی عزیز برام دعا کنید ۶ساله در انتظار بچه دار شدن هستم سه بار آی وی اف کردم یه بار آی یو آی  لطفا با دلهای صافتون دعا کنید من باردار بشم و بچه های سالم و صالح خدا بهم بده
رفتم گروه نظامبان وسوال پرسیدم اونا اومدن پیوی وبعد جواب دادن بحث ازدواجو باز کردن

خانمید؟ برای چه شغلی مثلا؟ اطلاعاتم بسی کم هست تواین مورد😅

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
عزیزم شاید مجرد بودن میخواستن مزدوج بشن .من تو گروه ۶هزار نفری نظامی هستم مشکلی پیش نیومده تا حالا

میخای اسکرین شات بگیرم برات؟از حرفاشون

لینگ این گروه بفرس برام 

2706