2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با آرزوی سلامتی و خوشبختی برای این عروس و داماد...ولی به نظر من این فیلم و عکسها کاملا عادی بود و هیچ چیز خاصی نداشت که معروف شده...قشنگ و عادی بود..همین..نه اینقدر که بشه گفت بی نظیر بود..این ژستها و عکسها و لباس عوض کردنها دیگه خیلی تکراری شده...من چند ساله هر فیلم عروسی میبینم همین شکلیه...چیز جدیدی تو این فیلم ندیدم....

زخمی که می زنیم، دلی که می شکنیم ارزان نیست...یک جایی باید بهایش را بپردازیم. یک وقتی شاید همین نزدیکی ها...
2720
من تو فیس بوک عکسهای آتلیه ی عروسی خیلیارو دیدم هزاران بار از ژست های اینا قشنگتر ...

ولی دوستامن و اجازه نگرفتم و نمیتونم عکسارو بزارم ... وگرنه متوجه میشدید همچینم شیک و دهن پر کن نیستن این هیوا و وحید که اسمشون دررفته ... !!
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
2714
من هم با حسنا جون موافق هستم...حیف که اجازه ندارم از صاحبهای عکس وگرنه عکسهایی از همین ژستها و حتی ماشین عروس میذاشتم که واقعا آدم لذت میبره...
البته خوب بودن اینطور چیزها انگشت شمار هست و اکثرا شبیه هم هستند..مثل همین فیلم که گذاشتید اینجا که به نظر من از ماشین عروس گرفته تا ژستها و عکسها و غیره خیلی تکراری هستند و من تو این چند سال اخیر همش دارم میبینم...
این عروس و داماد رو البته من نمیشناختم و حتی اسمشون رو هم نشنیده بودم...اینجا اتفاقی دیدم و تعجب کردم از تعریف دوستان.البته خب همه چیز سلیقه ای هستش و نظر همه محترم..

زخمی که می زنیم، دلی که می شکنیم ارزان نیست...یک جایی باید بهایش را بپردازیم. یک وقتی شاید همین نزدیکی ها...
چیش اینقدر جالب و جذاب بود که اینقدر تعریف کردین و گفتین خیلی معروف شدن

فیلما و عکسای این یکی دوسال اخیر همش همین مدلی و در همین حده . شاید خیلی هم بهتر و خوشگل تر . من مال چند نفرو دیدم همین جوری بوده

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....