2726

سلام مهربونا 

من بابام ی هفته بود بیهوش بود کلا نا امید شده بودیم دیگه...

باورتون میشه بس ک دل نداشتم بابامو تو اون حال ببینم دوبار بیشتر نرفتم پیشش خیلی روزای سختی بود باورتون میشه از دوروز پیش تا امروز ک تاپیک زدم براش دعا کنید، حالش خوبه خوب شده؟؟؟!

واقعا معجزه شده دارم با اشک مینویسم هنوزم تو شکم

فقط میتونم بگم خدایا شکرت ک منو نگاه کردی شکرت ک بابامو بهم برگردوندی خیلی دوست دارم 

ممنونم از تک تکتون ک با دلای پاکتون براش دعا کردین عاشقتونم انشاالله هرچی میخواین خدا بهتون بده هیچی از خدا دور نیست❤❤❤❤

خداراشکر که عیدی ات رو از امام رضا گرفتی🤗

امیدوارم سایه پدر سالیان سال بالای سرت باشه

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام عزیزم خداروشکر چقد خوشحال شدم

خدا سلامتی کامل بهشون بده

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

صلوات فرستادم

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

خوش به حالت مامان و بابا داری

امیدوارم همیشه تا اخر عمر کنار هم باشین😍😘😘😘

مجبور شدم به عنوان یه دختر بی پدر و مادر ۱۶ ساله بیام و همتونم باور کردی اما با عکسی که گذاشتم لو رفتم😬🤐اما نه من ۱۳ سالمه و پدر و مادرم دارم😕🥴اما گزارش نزن دوست دارم تو سایت باشم 😔🥺خب چی میشه مگه؟تازه من همه چیز رو میدونم🙁🔞هرکس گزارش بزنه خره😑
2706