2737
2734

دیوونه شدم.راهکار بدین لطفا

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش

جواب سر بالا

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخخخ دلم کبابه برا دوستم خاهر نداره فقط با منو اون یکی دیگه صمیمیه که ما دوتامون حساسیم ولی اون طفلی بخاطر تنهایی دلتنگیش نه 

انقد اصرار میکنه بیاااا اخخخخ هی منم بهونه میارم براش اب میشم از خجالت

2738
بلاک

نمیشه بلاک کنم.راه به راه هوس ددر میکنن.همششش بیرونن.بعد میخوان بیان خونمون همشم قسم میخوره که به خدا کرونا نداریم ما.بابا لامصب از کجا میدونی؟تو که همش ولوی خیابونی

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش
جواب سر بالا

گاهی نمیشه.مثلا میگه سبزی گرفتم بیا سبزی خورد کنتم بیار واسم خورد کن.خب چی بگم؟

من همون اول ازدواج بعضی ها رو با زبون خوش بعضی ها رو با زبون ناخوش حالی کردم که خونه ی من کاروان سرا نیست و تا کسی رو دعوت نکنم نمیاد خودمم همینطور، ب جز مادرم و مادر شوهرم اینا که بحث اش جداست دوستِ چی کشکه چی، تو این زمونه هیچ کس دوست نیست جز خدا

بگو فلانیم مریضه بخاطر اینکه نگیره خییییلی نگرانه متاسفانه خوشش نمیاد با کسی رفت امد کنممممم

من تو این شهر غریبم .فقط میمونه شوهرم که اونم کاملا ازش شناخت دارن که ازین حرفا نمیزنه.خودمم بسیار خجالتی ام

از چه نظر؟

بیرون میره اصلاااا مراعات نمیکنه بعد دلش میخواد بیاد خونمون یا بریم خونشون

2706