2726

اولش بگم تروخدا سرزنشم نکنید ک چرا اینطوری‌ای؟ ببینید من هرچی توی زندگی طبق میلم نباشه داغونم میکنه .خیییلی وقتا برخلاف میلم پیش رفته ک همونا باعث شدن الان اصلا حس خوشحالی نکنم

حالا موضوع این سری چیه؟

من شوهرم کارش رو میخواد ارتقا بده. حالا بخاطر کارش اگهی زده بود یه چن نفر پیام داده بودن ک بهتره کاتالوگ داشته باشی...شوهرمم به یه خانم گفته ک فرصت پیش بیاد تو دفتر یکی از دوستاش قرار بزاره...راستش من توپیاما دیدم ک اصلا همیشه شوهرم حدش رو رعایت میکنه و حتی اگ خانمی پیامی ب شوخی بده شوهرم رویه خودشو حفظ میکنه

ولی کلا دوست ندارم با خانومه قرار بزاره و بعدشم حتما اگه بشه ارتباط بیشتری داشته باشن. من ازشوهرم مطمئنم اما ازین قضیه دلم گرفته...اگرم بیانش کنم شخصیتم خرد میشه 

ولی واقعا تاثیر گذاشته روم...نمیدونم باید چیکارکنم

همیشه این چیزارو توخودم ریختم و کلی بخاطرشون زجر کشیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچوقت انقد خودتو دست کم نگیر 

وقتی خودتو خوب و عالی بدونی دیگه نمیترسی ازینکه شوهرت با یه خانوم قرار کاری داره و این چیزا

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️

عزيزم بايد سعي كني رفتارتو تغيير بدي اگه بخاطر اين چيزاي كوچيك و جزئي بخواي حرص بخوري كه زندگي خيلي سخت ميشه

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️

بنظرم چیزیه ک پیش اومده سعی کن ب پایه اعتمادت بیشتر تکیه کنی چون راهی نیس 

یا ب همسرت بگو راهی نیس قرار حضوری نباشه؟چون اگ برعکس بود ممکن بود تو اذیت بشی 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻
2706