2726

سلام شب همگی بخیر ...

چند ساعت پیش همسرم اومد خونه وگفت یکی از بهترین دوستاش که ۲۴سالشه سرطان معده گرفته .دکترا جوابش کردن گفتن فقط ۴ماه فرصت داری  تک پسره پدر مادرش دارن دیوونه میشن بنده خداها ...

هر کسی این تاپیک منو دید براش دعا کنه اسمش رضا هستش 

من وقتی فهمیدم کلی گریه کردم 

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰
امام رضا شفاش میده انشاالله 

ان شاالله .دعا کنید براش میخواست بعد ماه محرم نامزد کنه 

۴ساله یه دختره رو میخواد 😭

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
فردا براشون سوره ملک میخونم انشالله شفا بگیرن

ممنون عزیزم ان شاالله هر چی از خدا میخوای خدا بهت صدبرابرش رو بده 

الهی همین امشب امام رضا شفاش بدن

امام رضایی که ضامن آهو شدن 

من مادرم سرطان داشتن و همه دکتر هد جواب کرده بودن ولی خوب شدن

عزیزم واسه خدا هیچ کاری نداره

با تمام وجودم دعا میکنم زود زود تاپیک بزنی و خبر سلامتی را بدی

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم ۱۰۰ تا حمد برای همه بیماران و این جوان میخونم امام رضا رحم کن ...

یا امام رضا ...خدایا به جوونیش رحم کن 

الهی همین امشب امام رضا شفاش بدن امام رضایی که ضامن آهو شدن  من مادرم سرطان داشتن و همه دکتر ...

لطفا برای مادر منم دعا کن سرطان داره

ممندون🌷🌷🌷

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

شوهرمنم همین شرایطو داره ولی سرطان خون داره از اقایی که گفتینم فقط ۴یا۵سال بزرگتره

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    

اخییی ان شاالله خدا شفاش میده 

اللهم صل علی محمد و ال محمد❤🌹

خدایا به بزرگیت قسمت میدم همه بیماران رو شفا بده این پسر رو هم شفا بده 

اللهم صل علی محمد و ال محمد❤🌹

💜مهربان خدای من ; بگیر از من هرآنچه تورا از من میگیرد💜https://harfeto.timefriend.net/16211112925512
الهی همین امشب امام رضا شفاش بدن امام رضایی که ضامن آهو شدن  من مادرم سرطان داشتن و همه دکتر ...

وااااای الحمدالله شکر .... من این اقا رو فقط چند بار دیدم ولی نمیدونم چرا اینقدر براش ناراحت شدم کلی گریه کردم .

یا خدا شفای این پسر جوون رو خودت میخوام .

التماس دعا

الهی به حق امام رضا خدا همه بیمار ها رو شفا بده . بچه دوست منم ابتداییه تازه دونستم سرطان خون داره . توروخدا برا اونم دعا کنید. براش صلوات بفرستید. 

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!
2706