2733
2734
عنوان

تا این موقع شب شوهرم کجاست. یعنی راست میگه!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 139272 بازدید | 950 پست
ببخشیدا این رفتار یعنی اینکه داره به کارش ادامه میده و شما رو با این کارا راضی نگه میداره خودم چ ...

ایشون دارن میگن زیر نظر روانشناس ادامه دادن،فکر نمیکنم اینطور که شما حدس میزنیدباشه،یکی از مواردی که روانشناس به کسی که خیانت کرده میگه همین چیزاست،یعنی میگه از الان شما وظیفه داری به هر نحوی خیال همسرتو راحت کنی و اعتمادشو به دست بیاری و نمیتونی اعتراضی بابت این موضوع داشته باشی،البته از اونطرف هم به همسر اون فرد آموزش داده میشه که زیاده روی و سوءاستفاده نکنه و خواسته های نامعقول نداشته باشه و مدام موضوع خیانت رو پیش نکشه و پتک نکنه تو سر طرف مقابل،احتمالا همسر ایشون درمان گرفتن که خانم برگشته سر زندگیش وگرنه روانشناس خودش به خانم میگفت که همسرش دربرابر درمان مقاومت داره و مشکل همچنان پابرجا هست،البته من پیش فرضم اینه که روانشناسشون کارشو بلد بوده باشه که انشاءالله همینطوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حتی خود ماشین هم مردا نمیدم دست خانوما مشکوکه همگی توجه کنین خوبه که همیشه مثه یه پلیس باشین درعین ...

فیلم پلیسی زیادمیبینی؟

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
برو لباساشو گوشیشو چک کن زود باش تا از حموم نیومده بهش نگفتی چته هرشب میری حموم؟مگه غسل واجبی؟

واااا توخدا نگو

من شوهرم از راه بیاد نره دوش بگیره خودم خفه میشم.خودشم حساسه قبل رفتن و بعد امدن حتما باید دوش بگیره

خانم گلایی ک در مراحل IVF یاIUI بسر میبرن این توصیه ها بدردتون میخوره :                                   1.آرامش....2.آرامش..........10.آرامش انقدر این ارامش مهمه ک 10 تای اول مختص آرامش باید قرار داد.11.تغذیه خیلی مهمه از 2 ماه ب پانکچر گرمیجات بخوری.12.گوشت فقط. گوسفندی و شتر13.خوردن ماهی و مرغ حداقل14.مرغ محلی یا خروس15.صبحانه عسل سیاه دونه اره شیره16.  شب قبل انتقال شیاف عسل داشته باشین17.زمان انتقال خیلی ریلکس باشین و استراحت مطلق تا 2 هفته18.فقط جهت سرویس و نماز بلند شین(سرویسم فقط فرنگی)19.  _3_2 بعد انتقال غذای مقوی مثل ابگوشت یا چلو گوشت میل کنید همون شب انتقال نشاسته بخورین20.ذکز زیاد بگین یا علی ناد علی صلوات21.چهل شب نیت سلامتی امام زمان و انجام شدن کارتو زیارت عاشورا بخونید22.سوره توحید و والعصر زیاد بخونید
دوسه جلسه مشاور باهاش صحبت کرد تا تغییر کرد میگه میخوام دیدمو عوض کنم . راضی نگه داشتن من واسه ...

مردی که خیانت میکنه با دو سه جلسه مشاوره درست ننیشه متاسفانه درمان این اختلال خیلی زمانبره اکثر مردها برای خلاص شدن از مشاوره رفتن یا گیردادنهای همسرشون همین حرفو میزنن و اکثرا هم خونه و ماشین و به نام همسرشون میکنن ولی بعد از سالها....

نمیخوام ته دلتو خالی کنم تو مرکزی که من میرم چندین و چند نمونه ی این مدلی دیدم

انشاللا که واسه شما واقعا درمان شدن و سرشون به سنگ خورده بعد از این زندگیتون پر از آرامش و شادی باشه

2738
ایشون دارن میگن زیر نظر روانشناس ادامه دادن،فکر نمیکنم اینطور که شما حدس میزنیدباشه،یکی از مواردی که ...

درسته روانشاس بهش همین توصیه ها رو کرده بود گفته بود باید به خانمت حس اعتماد بدی با توجه واحترامی که بهش میذاری وحتی به توصیه مشاورم به شوهرم گفتم موندنم هنوز قطعی نیست یعنی تا روانشناس تایید نکنه که درمان میشی باهات نمیمونم از اخرین جلسه ای که رفتیم مشاور بنظر راضی میومد هنوز جلسه هامون ادامه داره

چرا فک میکنین هرکی بره حموم عسل واحب دارع من خودم تابستونا هرشب دوش میگیرم پس شوهرم به من شک کنه بای ...

خوب البته اگه شما به همسرت بگی رفتم گاز کولر ماشینو درست کنم و از چهاربعد ازظهر بری تا نه فردا صبح،و شبای دیگه هم دو دونیم برگردی خونه و حاضر نباشی توضیح بدی کجا بودی،بدون دوش گرفتنم احتمالا شوهرت بهت شک میکنه، اگه اینطوری رفتار کنی دوش گرفتن معمولیتم شک برانگیز میشه😶اما خوب نباید قضاوت کرد و مطمئن نظر داد،استارتر بهتره پیگیر بشه اما نمیشه گفت حتما خیانت یا اعتیاده،شاید مشکلی برای همسرش پبش اومده که نمیخواد خانمشو درگیر کنه،ما نمیدونیم بهتره استارتر خودش پیگیری کنه تا از این برزخ دربیاد،انشاءالله که بهترین فرضها واقعیت داشته باشن

ایشون دارن میگن زیر نظر روانشناس ادامه دادن،فکر نمیکنم اینطور که شما حدس میزنیدباشه،یکی از مواردی که ...

انشالله همینطور باشه 

یک نفر هم به زندگی برگرده تو این آشفته بازار واقعا نعمت بزرگیه

2706