2733
2734
عنوان

تا این موقع شب شوهرم کجاست. یعنی راست میگه!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 139272 بازدید | 950 پست
من یکبار فکر میکردم گاز کولر تموم شده و رفتم 10دقیقه ای درستش کنم و برگردم ولی کولر ماشین خراب بود و ...

این از ۴ عصر رفته تا ۹ صبح بنظر قضیه خیلی مشکوکه 😞😑خدا همچین مردایی رو لعنت کنه اه اه اه 

نور به قبر بروسلی بباره مرحوم یچی میدونست چینیارو مثل سگ میزد😑😂اینایی که تو اینستا پرنسس بابا هستن اگه باباشون پسورد گوشیشونو بفهمه میشن مرحومه مغفوره بابا😬ختم بابابزرگم کسی نوار قران پیدا نمیکرد من یه نوار قران از مدرسمون داستم دادم بهشون وسط گریه زاری ملت یهویی گفت: درس شانزدهم😐😐از جنتی عاجزانه تقاضا دارم به نوه و نتیجه های ما و نسل های بعدی بگه که چه مصیبت ها برما گذشت تو این سالها که زنده بودیم😓  خوب شد من زمان های قدیم نبودم وگرنه با این حجم از بدشانسی تیر آرش کمانگیر صاف میومد میخورد به چشم من   پسره دور بازوش از انگشت کوچیکه من لاغرتره بعد استوری گذاشته: " درقلمرویی که حکومت میکنم ملکه تا ابد تویی" سلطان یکم جمع تر بشین ما هم جا بشیم😑  علائم کرونا دقیقا مثل زمانیه که خانومتون داره گوشیتونو چک میکنه:کوتاهی و تنگی نفس،احساس ضعف،سردرد،عرق سرد،تب، دل درد های آنی و سرفه شدید خشک هنگامی که سوال ازتون میپرسه و مجبور به حرف زدن میشید🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از نظر روانشناسی این متن پر از اشتباهه، شما از هر روانشناسی بپرسی بهت میگه زندگی با شک زندگی نمیشه،ا ...

آفرین....

خیلی پستتون خوب بود👌

معلومه یه خانوم باسواد و اهل مطالعه هستید 

من شما رو به کراش هام اضافه کردم چون عاقل و دانا هستید😙😄😄

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر    
2728
2738
تو شنود نزاشتی تو ماشینش؟؟😑😑

شنود از کجا باید خرید؟

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
میدونی اگ بفهمن این شنود گذاشته چ بلایی سرش میاره قانون؟

عزیزم من مخالفت اینکارم ولی چون تو همه تاپیکا گفته بودن که شنود گذاشتم تو ماشین شوهرم منم پرسیدم

وگرنه اصلا کار درستی نیست زندگی که بخواد با این همه بی اعتمادی ادامه پیداکنه تموم شه بهتره

2706