2726
عنوان

تولد پاکبان عاشق رو ببینید😍😍😁

1225 بازدید | 22 پست

بچه ها این پیج پاکبان عاشق هست

همسرش میخاد تو استوری سورپرایز کردنشو بذاره

هنوز از کار برنگشته

اگه حوصله تون سر رفته و بیدارین برید ببینید

من ک خیلی هیجان دارم😁😁😅😅😍

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دارم پبجشو باحاله

الانا دیگ میذاره ها

همه اونجا بیدارن ببینن چطور همسرشو سورپرایز میکنه

😁

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
2728
لینک میدی گلم

https://www.instagram.com/p/CCJkePwBy-v/?igshid=10febu2x2g2oe

خوب لینک بده دیگه خواهر

https://www.instagram.com/p/CCJkePwBy-v/?igshid=10febu2x2g2oe

الانا دیگ میذاره ها همه اونجا بیدارن ببینن چطور همسرشو سورپرایز میکنه 😁

آره گفت  دو و نیم میاد

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
چرا انقدر همه منتظرن ببینن؟🤔

اخه این خانمش چند روزیه برنامه ریزی کرده تولدش سورپرایزش کنه

حالا داره زودتر تولد میگیره واسش 

ولی در کل خانواده باحال و ساده ای هستن جالبه دیگه 😁😁

اقاعه پاکبانه؟بعد میخواد براش تولد بگیره؟

اره

اقاشون پاکبانه خانمش میخاد تولد بگیره واسه اقای پاکبان😆

من همچنان منتظرم ایمان بیاد😍

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
2706