2726
چه جلب بودی از کلاس اول اخه🤣🤣🤣

اره دو تا کتاب فارسی دارم از کلاس اولم یکیش عکس پسره رو جدا کردم حتی یادم میاد فکر میکردم مامانم کتابمو میندازه دور دیگه نمیبینمش میخواستم مثلا ازش نگهداری کنم ولی اون یکی کتاب اون صفحه ش سالمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دو تا کتاب فارسی دارم از کلاس اولم یکیش عکس پسره رو جدا کردم حتی یادم میاد فکر میکردم مامانم کتا ...

😅😅

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2728
اره دو تا کتاب فارسی دارم از کلاس اولم یکیش عکس پسره رو جدا کردم حتی یادم میاد فکر میکردم مامانم کتا ...

حالا چرا دوتا🙄نکنه دوساله بودی😶🤣

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
اره عزیزم 😘 شما دانشجویی؟

بله قبلا باهم صحبت کردیم کلی راهنماییم کردین❤❤

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻

اتفاقا امشب کوکو خوردیم جات خالی😂😂😂

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒
دوبار رفتم یه بار ۵ سالم بود مامانم گفت سنش کمه ثلث سوم برام ترک تحصیل زد یه بارم ۶ سالم بود 

واقعا😮

من قهلم😢

مجبور شدم به عنوان یه دختر بی پدر و مادر ۱۶ ساله بیام و همتونم باور کردی اما با عکسی که گذاشتم لو رفتم😬🤐اما نه من ۱۳ سالمه و پدر و مادرم دارم😕🥴اما گزارش نزن دوست دارم تو سایت باشم 😔🥺خب چی میشه مگه؟تازه من همه چیز رو میدونم🙁🔞هرکس گزارش بزنه خره😑
2706