2737
2734

سلام خوبین اخرین تایپکمه تروخدا تا اخرشو بخون 🥀❤

انشالله ک همیشه خوب باشن 

انشالله هرکی دلش بچه میخواد خدا بهش بده

هرکی میخواد ازدواج کنه بهترین ادم و پیدا کنه و بهش برسه

اونایی ک عاشقن به هم برسن 

مادر شوهراتون مث مادر خودتون بهربون بشن شوهراتون بهترین و وفادار ترین بشن انشالله ب تک تک خواسته های خوبتون برسین دنیامون پر از شادی بشه پر از قهقه های بلند پر از خنده های واقعیِ از ته دل خداکنه دیگه خدای من اشک هیچ کسیو بخاطر ناراحتی نبینه اشک همه از روی ذوق و شادی باشه این مریضی تموم بشه و....

بچه ها امروز یکم بهم سخت گذشت امدم درد دل کنم تایپکمو یه خانومی ترکوند ولی مهم نیست خدا بزرگه

میدونم خداجونم اون خانومه اشکمو دراورد ولی خودت ببخشش 

حالا بیخیال مظلوم نمایی بچه ها میشه جون هرکی ک دوسدارین برام دعا کنین میشه برام صلوات بفرستین هرچقد ک در توانتون هست محتاجم ب دعاهاتون 

امسال کنکور دارم کل زندگیم به قبولیم بستگی داره تروخدا برام دعا کنید فرهنگیان قبول بشم 😍😍😍😍

عاشقتونم ک برام وقت گذاشتین مرسی مهربونایی که برام صلوات فرستادین برام دعا خوندین

😊ب امید روزی ک همه ب خواسته هامون برسیم

نی نی یار جونم درسته زیاد وقت ندارین ولی بعضی وقتا ترکوندن بعضی تایپکا خیلی بی انصافیه

تیکر بچه نیس مال تبلدمه🤪آی ام مجرد😁💙برا خوشبختیم یه صلوات میفرستی لدفا😍مرسی ک فرستادی ان شاءلله به هرچی میخوای برسی❤الگوی زندگیم 💛باب اسفنجی💛خل نیستما بمب انرژیم🤗همه چیو دوسدارم به همه عشق میورزم😍راستی حیوون مورد علاقم 🐢😂عجیبه ولی خب بقیه حیوونا میمیرن و آدم وتنها میزارن ولی 🐢تا اخرش باهاته حتی شاید بعد مرگتم باشه دوسش دارم واقعا😘🤔یکم پر حرفم و شوخ ولی بی تربیت نیستم😱دوستم بدارین😐دوستتون میدارم بای😂✋میگما یادم رف من دوسپسر دارم الهی فداش بشم دعا کنید بهش برسم🙈

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ان شاء الله در آینده ای نه چندان دور یه خانوم معلم مهربون بشی 🥰🤲❤️❤️❤️❤️❤️

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
2731

دختر عمه امپارسال فرهنگیان تهران قبول شد نرفت☹️☹️☹️☹️

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
ان شاء الله در آینده ای نه چندان دور یه خانوم معلم مهربون بشی 🥰🤲❤️❤️❤️❤️❤️

وای فداتشم انشالله😍😍😍😍😍

تیکر بچه نیس مال تبلدمه🤪آی ام مجرد😁💙برا خوشبختیم یه صلوات میفرستی لدفا😍مرسی ک فرستادی ان شاءلله به هرچی میخوای برسی❤الگوی زندگیم 💛باب اسفنجی💛خل نیستما بمب انرژیم🤗همه چیو دوسدارم به همه عشق میورزم😍راستی حیوون مورد علاقم 🐢😂عجیبه ولی خب بقیه حیوونا میمیرن و آدم وتنها میزارن ولی 🐢تا اخرش باهاته حتی شاید بعد مرگتم باشه دوسش دارم واقعا😘🤔یکم پر حرفم و شوخ ولی بی تربیت نیستم😱دوستم بدارین😐دوستتون میدارم بای😂✋میگما یادم رف من دوسپسر دارم الهی فداش بشم دعا کنید بهش برسم🙈
2738
چرا میری مهربون

☹یکی بدجور دلمو شکست میخوام وقتی ب ارزوم رسیدم یه خانوم معلم شدم برگردم 😊

ممنون گلی موفق و سربلند بشی ایشالا❤

مرسی عزیزم😊