2737
2734

میگم میشه مثلا وقتی داریم امتحان میدیم با یه دستگاه دیگه وارد صفحه ی یه خودمون بشیم؟؟؟

یعنی همزمان با لپ تاپ و کامپیوتر وارد صفحه بشیم؟؟میشه اینجوری؟؟

منو لایک نکن فقط ریپلای کن🥺

نه نمیشه متوجه میشن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

نه دیگه فقط با یه دستگاه میشه وارد صفحت بشی

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
یعنی چی؟ یعنی هم لا گوشی وصل بشی هم با لب تاب؟ 

آره مثلا من تو خونه خودم با لپ تاپ وارد بشم برادرم هم با گوشی وارد صفحه ی من بشه اینحوری میشه؟؟

منو لایک نکن فقط ریپلای کن🥺
آره مثلا من تو خونه خودم با لپ تاپ وارد بشم برادرم هم با گوشی وارد صفحه ی من بشه اینحوری میشه؟؟

نع متوجه میشن و تقلب محسوب میشه و پرونده برات تشکیل میدن، خب با یکیش وصل بشین چه نیازی به هر دو هست

2706