2733
2734

سزارین عالی

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ٣تا سزارین راضی بودم تا یک هفته درد داشتم ولی بعد از یک هفته همه کارهامو خودم میکردم ..خداروشکر الانم افتادگی رحم و گشادی واینارو ندارم جای بخیه ها هم اصلا مشخص نیس طبیعی شاید بهتر باشع ولی عواقب سزارین خیلی بهتره تا طبیعی

2731

من ۷ماهه طبیعی زایمان کردم که نموند و ۹ماهه سزارین شدم.ولی سزارین خیلی خوبه.چون دیگه نگران سلامتی بچه نیستی.اون بی دردسر میاد بغلت.خودتم بستگی به خوش گوشت بودن یا نبودنت و متخصص زنانی داره که عملت میکنه من وااااقعا درد نداشتم

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
جلادا همه رو میگن طبیعی میزنن مادر و بچه رک  ناقص میکنن هیچکاریشونم نمیکنن

آخخخ نگو دلم خونه

خواهر یکی از دوستام تو زایمان طبیعی از فشار زیاد یه رگ تو سرش بهش فشار میاد تا یکماه کما رفت بنده خدا😢

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

هرکدوم سختی های خودشو داره ولی طبیعی بهتره چون دردت قبل از زایمانه سزارین ک بشی بعد زایمان از جات نمیتونی تکون بخوری ولی باید به بچت برسی و شیر بدی 

یه کاربر قدیمی...... 😍😍😍😍
2738

سزارین..ولی از نظر من خانمایی که طبیعی بدنیا میارن بچه هاشونو باید بخودشون افتخار کنن اونا یه قهرمانن..ایول دارن😊😊😊😊

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

من هردوشو تجربه کردم خاطره زایمان سزارینم رو هم تاپیک زدم می تونی بری ببینی 

طبیعی دردش زیاده اصلا قابل مقایسه نیست با سز ولی طبیعی یه حس دیگه اس واقعا 

سزارین راحت تره 

ولی طبیعی بنظرم بهتره و عوارض زیادی نداره

💜مهربان خدای من ; بگیر از من هرآنچه تورا از من میگیرد💜https://harfeto.timefriend.net/16211112925512

سزارین بدن با بدن فرق داره یکی یساعته دهانه رحمش فول میشه یکی مثل من بدبخت ۱۸ ساعت امپول فشار بهش میزنن دهانه رحمم دوسانت بیشتر نمیشه اونم تو هفته چهلم وسه روز خدا فقط بهم رحم کرد چون کیسه آبم پاره شده بود ضربان قلب بچم کند شد فکر کن ۹ صبح کیسه آبم پاره شد ساعت یازده ونیم بردنم اتاق عمل 😖

2706