2737
2734
عنوان

بی فرهنگ ترین خانواده ایرانی ک ادعاشون گوش فلک کرکرده

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 33 پست

به نظر من باید این ادمارو بگیرن ورودی شهرشون اعدامشون کنن به ملت رحم نمیکنی به خودت رحم کن اون دکتر و پرستار چه گناهی کرده که به خاطر یه سوگندنامه داره به خاطر چهارتا نفهم با جونش بازی میکنه که همچین ادمایی نمیرن

97.7.7 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰                                                  بعد از کلی انتظار مادرشدم🥰

والا من دو سال عقدم همون موقع عقدمم محضری گرفتم اینا خیلی تو این شرایط براشون واجب ؟؟؟ 

مرداد ماه  برای عروسی وقت داشتیم که اگه شرایط همینطوری پیش بره اونم کنسل باید چمدونم ببندم پاشم برم خونم 😔🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخ اینا هونایین که بگیرن میگن خدا لعنت کنه مردومو که ماسک نزدن ما گرفتیم نمیفهمن که تو عروسی میگیرن  جهان سوم سلام  لعنت به این ادما که ایران کشیدن پایین

من عاشق گیم  و حیوانات هستم. ارزو دارم همه خوشبخت شن و من هم با یک انسان باشم نه فقط با کسی باشم  شکل انسانه 
2728
والا من دو سال عقدم همون موقع عقدمم محضری گرفتم اینا خیلی تو این شرایط براشون واجب ؟؟؟  مرداد ...

چرا خب یه سال دیگه هم صبر کن اگه امکانش هست نزار حسرتش به دلت بمونه خواهری

97.7.7 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰                                                  بعد از کلی انتظار مادرشدم🥰

خدا لعنتشون کنه والله من عروسی همسایمون نرفتم کادو فرستادم دیگه از سلامتی بچه هام که مهم تر نیست بزار ناراحت شد جرات نمیکنم یه خرید ساده برن بعد واسم برم عروسی که از هر کجا مهمون دعوت دارن الآنم کوچه بالاییمون عروس بردن

چرا خب یه سال دیگه هم صبر کن اگه امکانش هست نزار حسرتش به دلت بمونه خواهری

نمیتونم صبر کنم عزیزم همسرم و خانوادش قبول نمیکنن از طرفیم تو فامیل دارن موش میدونن بین خانواده ها میخوان اختلاف بندازن میترسم بخاطر جشن کلا زندگیم از هم بپاشه 

اگه تا مرداد رسما اجازه ی بازگشایی ندن چاره ای جز کنسل کردن ندارم خیلیم تو دلم میمونه مطمئنم 😔  خدا باعث و بانی این کرونا لعنت کنه داشتیم همه زندگیمون میکردیم

2738
خدا لعنتشون کنه والله من عروسی همسایمون نرفتم کادو فرستادم دیگه از سلامتی بچه هام که مهم تر نیست بزا ...

همسایه تو این شرایط دعوت کرده؟؟؟؟ والا ما از قبل کرونا واسه مرداد وقت گرفتیم ۳۰۰ نفرم مهمون داشتیم همه رو خط زدیم شدیم ۱۲۰ نفر تو سالنی که ظرفیت ۸۰۰ نفر داره اونم همه درجه یک و اگر رسما اجازه باز گشایی بدن در غیر این صورت با اینکه خیلی ناراحتم چاره ای جز کنسل کردن ندارم 

همسایه تو این شرایط دعوت کرده؟؟؟؟ والا ما از قبل کرونا واسه مرداد وقت گرفتیم ۳۰۰ نفرم مهمون داشتیم ه ...

آره بابا من که نرفتم همسایه ناراحت شده آخه بقیه همسایه ها پاشدن رفتن با یکی تلفنی صحبت میکردم می‌گفت 300-400مهمون داشتن 

آره بابا من که نرفتم همسایه ناراحت شده آخه بقیه همسایه ها پاشدن رفتن با یکی تلفنی صحبت میکردم می‌گفت ...

اووووووه چه دل خجسته ای اونا دارن والا ما همه رو خط زدیم فقط خواهر و برادر و عمه خاله دایی در این حد اونم اگه مجدد تالارای تهران باز کنن اگه نکنن چاره ای ندارم میرم خونم اما هیچ وقت نمیگذرم از اونی که این بلا رو سرمون آورد الهی که دچار عذاب  بشن 

2706