2733
2734
عنوان

شما ها مثل من ....

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 87 پست
باهوش بود عقلش میرسید که نوار رو تحمل کنه بهتر از اینه که ابروش بره😐

نمیدونم واقعا مشکلش چی بود منم از دوستم شنیدم

از ازدواجم بدش میاد میگه شوهر نمیکنم

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای دقیقا ..بعد چون تو خواب بی حرکتی اون خون تو میمونه همین که پا میشیییی واااای بدترین چیزه 😖

من وقتی  مجرد بودم روم نمیشد به مامانم بگم نوار بهدلشتی بخر برام اصلا هیچی نداشتم فرداش که پا میشدم لباسم خونی بود.یه مامان بی فکر داشتم نمیگفت برات نوار بهداشتی بگیرم اصلا هیچی بهم نمیگفت یه جوری نگاهم میکردانگاری کار بدی کردم

در تاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد
2728
بگو چیکار نکرد😓...نوشتم چیکار کرده

😅😆😆 امان از دست این بچه ها

منم کوچیک بودم مهمون داشتیم خونمون بعد یهو بلند گفتم بابا میدونی مامانی چند روزه نماز نمیخونه

بدبخت مامانم رنگش شد گچ

چه کتک هایی که نخوردم😂😂

ط قـــرار منــــے مݩن بیـــ قرار تو💕💍💐
من احساس میکنم چیز خوبی نباشه..فکر کن ی شئی اون تو باشه جز دردات اونم حس کنی 

فک نمیکنم تو صفحه لونت کاپ تجربه ها رو که میخونم خیلیا مث تو فکر میکردن و بعدا نظرشون عوض شده 

استفاده کنم تایپک میزنم تگت میکنم ببینم چطوره

آن بهشتی که همه در طلبش معتکف اند، من کافر همه شب با تو به آغوش کشم...❤
برین خداروشکر کنید ک پریود میشید  اگه مث من مشکل داشتین ک ۶ ماه پریود نمیشدین قدر میدونستین با ...

شما آمپول میزنید؟

مَا شَاءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ
2738
من وقتی  مجرد بودم روم نمیشد به مامانم بگم نوار بهدلشتی بخر برام اصلا هیچی نداشتم فرداش که پا م ...

وای مامان من اولین بار انقدر منو زد از یه طرف درد و ترس از یه طرف هم مامانم

مگه کسیم هست عاشق نوار عوض کردن باشه😑

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
😅😆😆 امان از دست این بچه ها منم کوچیک بودم مهمون داشتیم خونمون بعد یهو بلند گفتم بابا میدونی ماما ...

بیچاره😂😂😂....تازه رفتم ازدستش بگیرم نمیداد بهم میخواست فرارکنه😕

فقط خدا
من وقتی  مجرد بودم روم نمیشد به مامانم بگم نوار بهدلشتی بخر برام اصلا هیچی نداشتم فرداش که پا م ...

من خیلی دیر پریود شدم 3 دبیرستان بودم  اومم اوایل دیر بدیر میشدم شاید مامانم چند بار برام خرید بعد نامزد کردم به من میگفت زنگ بزن اون بخره! بیخیال عوضش ما مامانتی خوبی برای دخترامون میشیم

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
2706