2737
2734
عنوان

😔😔التماس دعاء

145 بازدید | 21 پست

راستشو بخواين من هرموقع دعاءكردم اجابت شدم

يعني منظورم حاجتهاي بزرگ نيست يه خواسته ي كوچيك با دعاءاز ته دل همون شده ك خواستم

ولي يه حاجت بزرگ دارم كه سالهاست دارم دعاءميكنم ولي اجبت نميشم😔ديگه بخدا شوقمو از دست دادم

با هر اذان،دست ب دامنش ميشم ك منو از اين وضع عبور بده و بعد از سالها ب زندگي عادي برم گردونه

ولي صداي پاي اجابت نمياد و من رنگ اين روزام از سياهي بالاتره بخدا قلبم پاره پارس

واسه همين دست ب دامن شما شدم بخدا با يه جمله كه به خدا بگين بهم كمك كنه و از اين وضع عبورم بده وقت زيادي ازتون گرفته نميشه ولي شايد باعث شد كرامت خدا شامل حال منم بشه

از خودم نااميدم ك به شماها ميگم يه دعا رو ازم دريغ نكنين خوش قلباي ني ني سايتي❤️❤️❤️❤️

ميشه واسه خواسته دلم يه صلوات بفرستين دريغ نكنيناااا😔😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صلوات برات فرستادم آجی

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
2738

ان شاالله خدا ب دلت آرامش بده کمکت کنه مشکلتو حل کنه دلت شاد بشه😘🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
2706