2737
2734

ازون موقع از زندگیم بدم اومده حس میکنم هر چی رشته بودم پنبه شد هر چی بر این زندگی زحمت کشیدم هیچ داره میشه حس میکنم حالم دیگه  خوب نمیشه تا مطمئن شم جای دیگرو میخره خیلی اذیت دارم میشم سر این قضیه خانواده شوهرم تا جدایی ما رو کشوندن به شوهرم هر چی میگم میگه پول خودمه به تو چه ربط داره

بذار اونا بد باشن تو خوب باش......منم نزدیک خواهرشوهرمم البته خواهرشوهرم یه نفسه😁

سرهنگم من همیشه سربازتم   آقایون با احترام بهتون میگم درخواست دوستی ندین،با خانم یه آقاسرهنگ طرفین🚓👮🔫 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کی گفته پول خودشونه؟؟؟

ایشون هزینه های یه پرستار بچه و نظافت و ... رو اون در عرض این چندین سال تقدیم بکنن بعد از باقی مانده پولشون (اگر باقی مونده ای در کار بود) از هر جای دنیا که دلشون خواست خونه بخرن

ترک آرزو کردم... رنجِ هستی آسان شد

منم همسرم می‌گفت باید همیشه دمه خونه مادرم باشیم و تو کوچه مادرش اینا خونه خرید ولی من انقدر صبوری کردم که الان داریم اثاث کشی میکنیم طبقه بالای مامانم اینا

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2738
چند سال اونجا موندی؟ خانواده شوهر من اژدهان

چهار سال تو یه کوچه و چهار سال بعدش تو یه خیابون

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

عزیزم من تو یه ساختمون با مادر شوهر خواهر شوهرمم با اینکه خودمون یه جای دیگه خونه خریدیم راضی به جدایی از مادرش نمیشه😭😭

97.7.7 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰                                                  بعد از کلی انتظار مادرشدم🥰