2733
2734
عنوان

خیلییییی نگرانم

355 بازدید | 27 پست

لطفا گزارش نزنین فقط سوال دارم من توی بچگیم ی اشتباهاتی داشتم ینی اطلاعی از هایم یا بکارت نداشتم 

رفتم دکتر مدتی پیش گفت سالمه ممکنه اشتباه کرده باشه؟

بعد اینکهاگه خراش پیدا کرده باشه مشخص میشه دیگه رابطه نبوده فقط خراش بوده اونموقع میزنن سالم یا ن 

نمیدونین چ استرسی دارم در حدی ک خواب میبینم در باره اش 

لطفا کزارش نزنین فک کنین مشکل خودتونه یکی اینکارو باهاتون بکنه چ حالی میشین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فکر کنم انقد بهش فکر کردی بهت تلقین شده که صدمه دیده برای اطمینان پیش یه دکتر دیگه هم برو تا خیالت راحت شه

بغلم کن که من از همه خستم توی این دود و دم غم میکشم از تو نفس من بغلم کن همین جوری که هستم بغلم کن که شکستم بغلم کن که من از دنیا بردیم عشق و آرامشو باور کن باتو دیدم 
2738

استرس نداشته باش عزیز من! آخه تو چرا باید بخاطر یه تیکه پوست که ناغافل از دستش دادی جواب پس بدی به عالمو آدم و استرس بکشی؟! کاش این دکتر رفتنا و گواهی گرفتنا پاک شه از فرهنگ ما! با کسی که انقدر بهتون اعتماد نداره که باید براش گواهی بکارت بگیرین وصلت نکنین به نظرم! کسی که اگه یه غشا رو نداشته باشین دیگه نمیخوادتون! چرا کسی از پسرا گواهی بکارت نمیگیره؟! چرا همیشه زنا باید راجع به بدنشون جواب پس بدن!! 

حساس نشو  هرچی بیشتر حساس بشی بدتره اگه رفتی دکتر دیگه خیالت راحت وسواس نداشته باش

اره رفتم و گفته سالمه 

میدونی دکتره مثلا ۴۰ ب بالا بود تازه کار نبود ولی میگم مثلا نکنه نظرا باهم فرق کنه

2706